Kategoriler
Genel

Anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var

TPTB olduğuna inanıyorum, anlatıyı kontrol ediyor, bölünmeyi zorluyor, savaşlar, darbeler, istikrar vb. bir krizden, trajediden veya öcü adamdan diğerine, herkes durumu gerçekçi bir şekilde anlayabilmeden önce. Ancak, anlatıyı kontrol etmenin, halkı kontrol etmenin ve devam eden olayları dikte etmenin nedenini, gerçek amacını anlamıyorum. Bağımsız bir ulus olarak petrol ya da istihbarat ya da toprak üzerindeki savaşı başlatmayı anlayabildiğim gibi, ancak tüm niyet ve amaçlarınız için toprağa, kaynaklara, mali kaynaklara sahip olduğunuzda bir savaş yaratmanın amacı nedir? Aralarında çakışma olan birden fazla grup var mı? İç çatışmaları olan bir grup mu? Ulusun bağımsız olması ve onay / finansman / destek almak için TPTB’den geçmesi mi? Onların kontrolde olduklarını anlıyorum ve kontrolde kalmak için, kontrolünü korumak için anlatıyı sık sık değiştirmek / yeniden düzenlemek zorunda kalıyorlar, ama neden önemli olaylar? Neden bölünme, bireyler ve bireysellik geldiğinde kitleleri gölgelerden kontrol etmenin anlamı nedir? Neden bir yarış savaşı veya silahlar, kürtaj, cinsellik, cinsiyet, pedofili vb.

Sanırım anlamaya çalıştığım şey, eğer bu büyük ölçekli olayların anlatımını kontrol edip aktarabilirlerse, hangi ulusların savaşa gireceklerine, hangi toprakları kimin alacağına, küresel ekonomiyi kontrol etmesine vb. en azından, eğer hayat yanlısı veya kürtaj yanlıyorsanız, kiliseye giderseniz, aynı cinsiyetle evlenirseniz, vb.

Silah gibi şeyler, anlatıyı onlardan uzaklaştırmak ve dikkatleri kendilerinden uzaklaştırmak ve anladığım herhangi bir olası ayaklanmayı önlemek için bu sahte boogeymenleri yaratmak, ama bu sıcak düğme gibi, kişisel görüş tipi sorunları çok fazla ilgi gösterdikleri yer mi?

Gönderen … gosoxharp
[comments]

“Anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var” için 32 yanıt

Burdur merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 07-06-2020 05:00:01

Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2020 07:55:06

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım 07-06-2020 08:01:15

Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler 07-06-2020 08:06:06

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım 07-06-2020 08:52:45

Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 09:09:52

Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 12-07-2020 22:04:32

Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 16-07-2020 18:48:48

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 01-08-2020 22:17:41

Muğla merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun 02-08-2020 17:33:47

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-08-2020 04:17:05

Burdur merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-09-2020 01:04:05

Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler 14-09-2020 02:14:46

Muğla merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 17-09-2020 10:04:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir