Twitter’da “nefret dolu içerik” nedeniyle yasaklandı, çünkü Antifa’nın onlara karşı daha fazla şiddeti kışkırtma niyetinin gerçek BLM’sini uyarıyordum. Yine de bu insanların açıkça şiddete başvurmalarına ve açık yanlış bilgi yaymalarına izin veriyorlar. Aslında Twitter şiddeti destekliyor ve şiddet barış ve barış şiddeti olarak adlandırmak için doğrudan Orwellian romanlarından çifte düşünmeyi kullanıyor. “Nefret dolu” iddiasıyla tweet atmak, böylece şiddete karşı olup olmadığım konusunda kendinize karar verebilirsiniz, ancak politik olarak nerede durursanız olun şiddeti açıkça kınıyor Cıvıldamak

Siyasetin büyük teknolojinin ve MSM’nin silahlandırılması ciddiye katılmıyor, ama gün geçtikçe kötüye gidiyor gibi görünüyor.

Koyun, mezbahada gururla yürüyor, onları kurtarmaya çalışan herkese kızıyor.

Author

116 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 28-06-2020 00:42:11

2. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 28-06-2020 00:57:42

3. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım

4. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Edirne merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-06-2020 20:08:22

7. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

8. İzmir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, şukuladım 01-07-2020 13:12:07

9. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

10. Artvin merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım 08-07-2020 03:47:28

11. Bolu merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 09-07-2020 07:11:58

12. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

13. Selam siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Bolu merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-07-2020 14:31:49

15. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, saolun

17. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

18. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 04-08-2020 03:48:01

19. Çanakkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 00:35:05

20. Sinop merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 21:46:30

21. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 09-08-2020 17:39:32

22. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 09-08-2020 17:58:51

23. Artvin merkezden ben ali. Mrb siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 09:05:35

24. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım 16-08-2020 08:39:51

25. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 22-08-2020 22:55:28

26. Sinop merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 16:28:14

27. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 20:49:26

28. Konya merkezden ben doruk. Mrb sayfa harbiden dikkatimi çekti, sağolun 01-09-2020 13:51:39

29. Mrb web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

30. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım

31. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

32. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi valla güzel, sağolun

33. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-09-2020 10:04:30

34. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:52:12

35. Edirne merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun 06-10-2020 01:06:19

36. Gürbüz Reply

Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-10-2020 16:02:52

38. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Çankırı merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, şukuladım 17-10-2020 23:07:00

40. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 229

41. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 168

42. Trabzon dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 85

43. Kırklareli dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler , – 204

44. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, sağolun , doruk – 69

45. Rize dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım , hatice – 456

46. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 189

47. Çankırı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 28-11-2020 21:59:27

48. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden iyi, şukuladım , hatice – 244

49. Şanlıurfa dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 25

50. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki çok iyi, saolun , doruk – 149

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 379

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Mrb siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 80

53. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 22:53:44

54. Niğde dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 87

55. Slm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

56. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 24-12-2020 07:03:53

57. Malatya merkezden ben mehmet. Mrb siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 05:05:37

58. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

59. Amasya dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 185

60. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 04:54:22

61. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Slm web siten cidden dikkat çekici, sağolun , banu – 411

62. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 08-01-2021 09:43:03

63. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selamlar siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 257

64. Sakarya dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 171

65. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun

66. Mardin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 16:07:29

67. Malatya dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım , banu – 397

68. Elazığ dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Selam web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ali – 6

69. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 300

70. Çanakkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun 18-01-2021 22:08:59

71. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 199

72. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 153

73. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 392

74. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun

75. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

76. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 68

77. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 24-01-2021 21:04:36

78. Aydın dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 430

79. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha iyi, tebrikler , banu – 122

80. Bartın dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 167

81. Karaman merkezden ben ali. Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-01-2021 02:12:44

82. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 348

83. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

84. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 297

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selamlar web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 85

86. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz iyi, saolun , banu – 458

87. Slm web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

88. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler , doruk – 450

89. Ardahan dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, teşekkürler , ali – 374

90. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok iyi, sağolun , hatice – 267

91. Çankırı dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba sayfan ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 82

92. Edirne dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ali – 355

93. Kırklareli dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 191

94. Çorum dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . selam arkadaşlar web siten inanki güzel, şukuladım , mehmet – 444

95. Tokat merkezden ben Emine. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 22:26:49

96. Şırnak merkezden ben memo. Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 25-03-2021 21:02:50

97. Edirne dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Slm sayfa ciddiyim güzel, saolun , mehmet – 99

98. Balıkesir merkezden ben Aylin. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler 18-04-2021 03:15:41

99. Adana merkezden ben memo. Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım 21-04-2021 16:40:55

100. Kastamonu merkezden ben emin. Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-04-2021 21:05:11

101. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-04-2021 12:32:01

102. Şanlıurfa dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . Selam siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 226

103. Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 269

104. Şanlıurfa dan kimler var. Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , mehmet – 101

105. İzmir merkezden ben banu. Selam sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım 08-05-2021 20:13:05

106. Selam herkese sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

107. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-05-2021 15:45:48

108. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlaşılan polisin bilerek polisin şiddetle misilleme yapmasına neden olduğunu iddia eden barışçı BLM protestocularını uyarmak Twitter’dan nefret ediyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 386

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link