Kategoriler
Genel

Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor?

Mesele şu ki, Komplo için Discord Sunucularına katılan insanlar Komplo hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu “dezenformasyon” değildir, çünkü sunucular kasıtlı olarak başkalarını içeri çekmek için kendi yollarından gitmezler. İzleyiciyi yanıltmak gibi bir niyet yoktur ve izleyici bilginin meşruiyetini nasıl eleştirel bir şekilde düşüneceğini ve sıraladığını öğrenmediyse, deneme yanılma, konuşma ve eleştiri yoluyla öğrenmelerine izin verin.

Tartışmalı konuları ve mevcut dünya olaylarını çevreleyen daha fazla bilgiye sahip olan komplo teorilerini kaldırmak, ancak diğer dünyevi şeylere odaklananların kalmasına izin vermek, sağlam argümanlar bulma ve aslında bir hayatlarımızdaki gerçek etki.

Bazı şirketler harekete geçtiğinden beri, yaratıcı içeriğe yönelik bireysel tercihlerin her yerine bir köpek boku aldılar, “üretken ve bilgilendirici” yeni odak noktası, bilgi akışımız bir algoritmaya dayanıyor ve eğlence giderek daha akılsız hale geliyor. Sonuç olarak, artık arkadaşlarımla wack-ass fikirlerini tartışamıyorum. Şirketlerin daha fazla çevrimiçi iş sağlamak için internet bölümlerini uzmanlaşmaya başlayacağı gibi parayla ilgili bir şey olduğuna inanıyorum, böylece Google’ı ve algoritmalarını kullanarak aldığımız bilgiler özel olarak birisine para üretmek için görüntüleniyor.

Bu da beni, kaynakların tükendiğinde bilginin yeni para birimi olacağına inandırıyor, çünkü bilgi insanların beyninin, duygularının ve fikirlerinin birbirleriyle rezonans oluşturmasına ve geleceğe benzer bir bakış açısı paylaşmasına neden olan şeydir.

“Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor?” için 5 yanıt

Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 02-07-2020 13:27:20

Hakkari merkezden ben ahmet. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 18:49:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir