Mesele şu ki, Komplo için Discord Sunucularına katılan insanlar Komplo hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Bu “dezenformasyon” değildir, çünkü sunucular kasıtlı olarak başkalarını içeri çekmek için kendi yollarından gitmezler. İzleyiciyi yanıltmak gibi bir niyet yoktur ve izleyici bilginin meşruiyetini nasıl eleştirel bir şekilde düşüneceğini ve sıraladığını öğrenmediyse, deneme yanılma, konuşma ve eleştiri yoluyla öğrenmelerine izin verin.

Tartışmalı konuları ve mevcut dünya olaylarını çevreleyen daha fazla bilgiye sahip olan komplo teorilerini kaldırmak, ancak diğer dünyevi şeylere odaklananların kalmasına izin vermek, sağlam argümanlar bulma ve aslında bir hayatlarımızdaki gerçek etki.

Bazı şirketler harekete geçtiğinden beri, yaratıcı içeriğe yönelik bireysel tercihlerin her yerine bir köpek boku aldılar, “üretken ve bilgilendirici” yeni odak noktası, bilgi akışımız bir algoritmaya dayanıyor ve eğlence giderek daha akılsız hale geliyor. Sonuç olarak, artık arkadaşlarımla wack-ass fikirlerini tartışamıyorum. Şirketlerin daha fazla çevrimiçi iş sağlamak için internet bölümlerini uzmanlaşmaya başlayacağı gibi parayla ilgili bir şey olduğuna inanıyorum, böylece Google’ı ve algoritmalarını kullanarak aldığımız bilgiler özel olarak birisine para üretmek için görüntüleniyor.

Bu da beni, kaynakların tükendiğinde bilginin yeni para birimi olacağına inandırıyor, çünkü bilgi insanların beyninin, duygularının ve fikirlerinin birbirleriyle rezonans oluşturmasına ve geleceğe benzer bir bakış açısı paylaşmasına neden olan şeydir.

Author

87 Comments

1. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

2. Tokat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım 27-06-2020 04:48:23

3. Çorum merkezden ben banu. Selam sayfa süper ötesi güzel, sağolun 01-07-2020 13:13:06

4. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 02-07-2020 13:27:20

5. Hakkari merkezden ben ahmet. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 18:49:22

6. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-07-2020 09:54:42

7. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun

9. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

10. Erzincan merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 25-07-2020 15:52:17

11. Mardin merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-07-2020 23:45:01

12. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-07-2020 05:16:07

13. Kastamonu merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-07-2020 09:56:20

14. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım

17. Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, tebrikler 08-08-2020 08:54:33

18. Kilis merkezden ben mehmet. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 12-08-2020 21:54:05

19. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

20. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2020 17:53:01

21. Kocaeli merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-08-2020 18:05:18

22. Çankırı merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 23-08-2020 01:56:18

23. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, teşekkürler 31-08-2020 18:28:06

25. Aksaray merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 03:17:35

26. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran edici, şukuladım

27. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Samsun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-09-2020 16:30:50

29. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, sağolun

30. Denizli merkezden ben Aylin. Mrb sayfa ciddiyim güzel, şukuladım 21-09-2020 04:57:32

31. Denizli merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2020 16:06:39

32. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

33. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, sağolun 30-09-2020 15:21:59

34. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

35. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:14:36

36. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Isparta dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , – 469

38. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun 17-10-2020 23:56:37

39. Ağrı merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler 23-10-2020 08:37:46

40. Trabzon merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 05-11-2020 08:09:59

41. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , Emine – 484

42. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-11-2020 18:17:11

43. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 291

44. Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-12-2020 20:22:10

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 19

46. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:54:03

47. Batman merkezden ben ahmet. Mrb siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 22-12-2020 13:46:53

48. Trabzon merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 26-12-2020 14:10:55

49. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 358

50. Giresun dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , banu – 291

51. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Tunceli dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 217

53. Bolu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 21:25:49

54. Aksaray dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 99

55. Tokat dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 295

56. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, saolun

57. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler 24-01-2021 13:41:29

58. Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-01-2021 17:06:26

59. Amasya dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selam siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 210

60. Kars dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 141

61. Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Konya merkezden ben Hasan. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-02-2021 08:11:37

63. Antalya dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, şukuladım , ziya – 359

64. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım

65. Tokat dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , – 220

66. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 472

67. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 347

68. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 46

69. Kırklareli dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Mrb siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , – 78

70. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 169

71. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , memo – 256

72. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 03-04-2021 11:22:05

73. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

74. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 11

75. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 419

76. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 441

77. Karaman dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Mrb web siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 413

78. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 209

79. Bu konu : ” Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, face de paylaştım , hatice – 359

80. Adıyaman dan kimler var. Anlaşmazlık Sunucuları “Disinformation” nedeniyle kapatılıyor, Corona-virus & 5G referansları büyük olasılıkla işaretlendi. İnternete ne oluyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, tebrikler , ziya – 363

81. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 08-05-2021 03:27:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link