Ve şimdi bunu süpermarketlerde, herhangi bir saklama yeri olmadan veriyorlar.
‘-70°C/-185°F’de saklandı’ anlatımına ne oldu? Askeri buzdolabı kamyonları şehirlerde dolaşıp kutsal kase gelmiş gibi göründüğünde?
Artık kimse hatırlamıyor.

23 Comments

1. Edirne dan kimler var. Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım , memo – 271

2. Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, sağolun , ziya – 75

3. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım 26-08-2021 23:17:05

4. Tunceli dan kimler var. Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 28

5. Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 380

6. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 237

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , elif yılmaz – 109

9. Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 489

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

11. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, facebookta paylaştım

12. Artvin merkezden ben doruk. Selam web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 11-09-2021 09:43:27

13. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 286

16. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, face de paylaştım 18-09-2021 18:33:06

17. Bilecik dan kimler var. Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? . Selamlar web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 295

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anlatıya göre, pıhtı görüntüsünün dondurulması gerektiği zamanı hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha güzel, tebrikler , elif yılmaz – 143

19. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment