“Yaşlıları kendi iyiliği için izole edelim” tekniğini kullanmalarının nedeni bu mu? yani böyle hikayeler paylaşılamaz mı? Yani yaşamları boyunca daha önceki öjenik olaylara ne olduğunu çocuklarına anlatamadılar mı? Bu, Cuomo ve diğer valilerin neden onları bakım evlerine koyduklarını ve muhtemelen onları öldürmek için biyolojik ajanlar yaydıklarını ve hükümetlere ölümlerini haklı çıkarmak için covid dolandırıcılığını kullanma şansı verdiğini açıklıyor …

82 Comments

1. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, teşekkürler , Emine – 165

2. Bolu dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 148

3. Mardin dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, saolun , – 141

4. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 181

5. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 13-07-2021 04:27:27

6. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 41

7. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, şukuladım

8. Hatay dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 375

9. Yalova merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 13-07-2021 04:33:41

10. Malatya dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 471

11. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım

12. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 13-07-2021 04:35:41

13. Kırklareli dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 114

14. Mardin dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 194

15. Balıkesir dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 6

16. Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 450

18. Kayseri dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selamın aleyküm sayfan gerçekten güzel, şukuladım , doruk – 353

19. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , emin – 400

21. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 49

22. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 343

23. Trabzon dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım , banu – 235

24. Niğde merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-07-2021 04:45:14

25. Nevşehir dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 143

26. Siirt merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 04:46:15

27. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 414

28. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun

29. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 81

30. Artvin dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 390

31. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 388

32. Kilis merkezden ben emin. Mrb siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 04:51:13

33. Kilis merkezden ben doruk. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 04:51:37

34. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

35. Slm siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

36. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

37. Zonguldak merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 13-07-2021 04:56:01

38. Konya merkezden ben ahmet. Mrb siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-07-2021 04:57:53

39. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 48

40. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

41. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 468

42. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

43. Sivas merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 13-07-2021 05:08:07

44. Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

45. Giresun dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 298

46. Gürbüz Reply

Slm web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

47. Artvin dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 55

48. Çankırı dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 281

49. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 188

50. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım

51. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 313

53. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, şukuladım , ziya – 296

54. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 05:21:54

55. Kütahya dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 323

56. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 170

57. Balıkesir dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 227

58. Rize dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 214

59. Elazığ dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 129

60. Tekirdağ merkezden ben . Mrb siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 16:59:36

61. Kilis dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 109

62. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

63. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

64. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

65. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 7

66. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, saolun , elif yılmaz – 272

68. Gümüşhane merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 07:40:32

69. İstanbul dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhabalar sayfan cidden mükemmel, saolun , banu – 277

70. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten süper ötesi güzel, saolun 06-08-2021 09:24:37

71. Van merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 12:23:25

72. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler

73. İzmir dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 356

74. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 467

75. Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

76. Hatay dan kimler var. Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar . Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , hatice – 397

77. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 402

78. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 463

79. Bu konu : ” Annem az önce bana bir hikaye anlattı: Büyük Büyükbabası “İspanyol Gribi” döneminde yaşadı, onlar ” çok güzel. Slm web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 354

Write A Comment