Annem dün gece bir böceği parçaladı, bir düzine küçük plastik parçaya bölündü.

Bunu yayınlamak için doğru yer burası değilse özür dilerim, ama buraya sık sık gönderiyorum ve öyle olduğunu hissediyorum. Dün gece tamamen, tamamen tuhaf bir şey oldu ve bütün gece burada yatıp başımı dolaştırmaya çalıştım.

Başka bir şey yoksa, bunu tüm … koronahoax’tan eğlenceli bir mola olarak düşünün, çocukları kurtarın, joe biden yalnızca Papa, 2020 odaklı gönderilerle birlikte derin bir sahte olarak var. Nispeten kısa tutmaya çalışacağım.

Dün gece annemle ziyarete gittiğimde aniden yukarı bakıp “Bu ne ?!” dedi ve duvarda bir tür iri siyah güve gibi görünen bir şeyi işaret etti. Ayağa kalktım ve doğrulamak için daha yakından baktım. Hiç şüphesiz biraz tuhaftı ama küçük siyah bir güve gibi görünüyordu. Ben ona bakarken sadece bir kez hareket etti, çok hafif ve yavaş. “Bu bir güve ahbap” ı ağzımdan tamamen çıkaramadan, kaldırdığı elinde katlanmış bir yol haritasıyla sandalyesinden fırladı ve “UZAK UÇACAĞINA BAKIN!”

SWACK

Kıvılcım çıkardı.

Ve bir demet küçük, küçük plastik parçaya bölündü. Aşağıdaki dağınık masaya vurduklarını duyabilirsiniz. Annem keskin bir nefes alarak geri hızlı bir adım attı ve boynundaki haçı kavradı, bana tam bir şaşkınlıkla baktı, orada ağzım açık olarak durdum ve dedim ki:

“O … paramparça oldu! …. bir tür plastik gibi!”

Annem gider:

“FK NE OLDU? BU BAZI BİR HATA MI OLDU? DİNLEME HATASI GİBİ? “

Bu ilk birkaç saniyede aklımdan bile geçmemişti ama 63 yaşındaki gerçekçi annem ben bir kirpik vuramadan oraya gitti. Gecenin geri kalanını bu bok hakkında okuyarak geçirdim ve kesinlikle onun parçaladığı şeye çok benzeyen çok sayıda prototip ve yıllar boyunca başkalarından benzer hesaplar (seyrek) buldum. Kimsenin bizi casusluk yapmak için bu kadar uzun süre vaktini boşa harcadığını hayal edemiyorum, biz saf komplo teorisyenleri ve silah sahipleriyiz, ancak ağabey veya başkalarının ilgilenebileceği herhangi bir şey açısından para burada bitiyor. Sıkıcı, değil Amerika banliyölerinde orta sınıf beyazlara oy veriyor.

Ama aklımızda hiç şüphe yok ki bunun bir tür sahte böcek olduğu. Her yere uçup giden bir grup minik plastik parçaya ayrıldı, vurduğunda ilk kıvılcım sesi ikimizi de ürküttü, 4 Temmuz civarında yere fırlattığın patlayıcılardan biri gibi ses çıkardı.

Gerçekten bunun hakkında söyleyecek başka bir şeyim yok, bütün gece çıldırdım ve hala bir inançsızlık içindeyim. Sadece en sevdiğim denizaltına göndermek istedim .. başka herhangi bir yerde, otumu neyle bağladığımı sorarlardı. Okuduğunuz için teşekkürler! Bana ne düşündüğünüzü söyleyin, biri gerçekten bokumu dantel mi yaptı? Alacakaranlık kuşağına girdik mi? Ben deli miyim? Yoksa insanların üzerinde casusluk yapmak için güveler ve sinekler gibi pislikler kullanmaları fikrine, Google’da bulabileceklerimin ötesinde ciddi bir meşruiyet var mı?

“Annem dün gece bir böceği parçaladı, bir düzine küçük plastik parçaya bölündü.” üzerine 17 yorum

1. Rize merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 22:25:00

2. Muş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-09-2020 22:22:53

3. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:21:24

Yorum yapın