Yazar Annie Jacobsen tarafından yazılan Amerika’nın çok gizli askeri üssünün sansürsüz tarihi olan Area 51 kitabını yeni bitirdim. Roswell hakkında farklı bir hikaye anlatıyor ve burada insanların, olay hakkında doğrudan bilgisi ve deneyimi olan isimsiz bir kaynaktan aldığı Roswell kazasına ilişkin açıklaması hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum.

Kitabın kendisi, üssün çok ayrıntılı bir tarihini ve 40’lardan günümüze kadar nükleer silahlar ve casus uçakları geliştirmedeki çeşitli kullanım ve rollerini anlatıyor. Roswell olayının ayrıntılarına giren son bölüm dışında, komplo düşünen insanlar için pek bir şey içermeyen oldukça kuru ve uzun bir okuma.

Roswell’in hikayesi, gerçekten bir zanaat ve yolcuların olduğunu ve onların insan (engelli çocuklar) olduğunu, ancak uzaylı bir şeye benzemek için cerrahi olarak değiştirildiğini, zanaatın kendisinin Rusya’dan olduğunu ve uzaktan kumanda edildiğini söylüyor .. bir şekilde Stalin tarafından gönderilmiş ve Nazi’den geliştirilmiştir. gizli teknoloji. Görünüşe göre Stalin, Amerika’nın kafalarını bu dublörle karıştırmak, onları uzaydan gelen bir tehdit falan olduğunu düşündürmek istiyordu. Bu, beraberinde bir takım problemler ve sorular sunar.

İlk açık soru, eğer bu tür bir teknolojiye sahipseniz, mühendisi desteklemek ve parçalara ayırmak için onu neden düşmanlarınızın ellerine bırakasınız? Bu teknoloji, 2021’de hala bize ulaşamayacak gibi görünüyor, eğer 40’lı yıllarda havaya yükselen bir gemiye sahiplerse, neden onu kendiniz geliştirmiyor ve onunla bir dünya teknolojisi süper gücü olmuyorsunuz? Neden ameliyatla değiştirilmiş çocuklar gönderilsin ki, belli ki otopsi onları anında insan olarak ortaya çıkaracak? Sadece böyle bir şeyi yapma düşüncesi bile aptalca ve mantıksız görünüyor, eğer doğruysa dahil olan çocuklara aşırı derecede zalimce ve kötülükten bahsetmiyorum bile.

Sen ne düşünüyorsun?

Author

8 Comments

1. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 22:40:26

2. Samsun merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-03-2021 03:10:04

3. İzmir dan kimler var. Annie Jacobsen’e göre Roswell Crash . Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 176

4. Karaman dan kimler var. Annie Jacobsen’e göre Roswell Crash . Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 55

5. Bu konu : ” Annie Jacobsen’e göre Roswell Crash ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 42

6. Bingöl dan kimler var. Annie Jacobsen’e göre Roswell Crash . Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ziya – 382

7. Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 10-04-2021 01:53:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link