Potansiyel olarak bir yarış tuzağı gönderisine yanıt verme riski altında (son zamanlarda pek çok şey oluyor, bu yüzden çok dikkatli olmayın!) … hayır.

Örneğin Michael Jackson’ın babası biriydi.

Bu soylara sahip olan herkes (hem ruhsal DNA hem de fiziksel DNA olduğunu unutmayın) “zengin” veya açıkça bağlantılı soylarda doğmaz; ama efendilerine akıllıca hizmet ederlerse, toplumda çılgın “zirvelere” çıkarlar.

Author

13 Comments

1. selamun aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

2. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir ” çok güzel. Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 62

4. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . merhaba arkadaşlar sayfa cidden güzel, saolun , elif yılmaz – 292

5. Kırklareli dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 180

6. Trabzon dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 392

7. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha mükemmel, tebrikler

8. Kars dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . Merhabalar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 214

9. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 196

10. Bu konu : ” Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 145

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 155

12. Gaziantep merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten yeminle güzel, teşekkürler 19-04-2021 21:14:29

13. Düzce dan kimler var. Annunaki / Reptilianlar sadece beyaz insanlarla melezleşir . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, saolun , Hasan – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link