Kategoriler
Genel

Annunaki Üstünlüğü = Nephilim Üstünlüğü = Beyaz Üstünlüğü

Tamam, bakalım makul bir söylem olup olmadığını öğrenelim. Geçen sefer bazı notlar aldım. Birisi Annunaki'yi ve / veya 13 Kan Hattı olduğunu inkar ederse, bir r / topmind olduğunuzu ve dolayısıyla entelektüel olarak meydan okuduğunuzu varsayacağım.

Annunaki, dev beyaz kertenkelelere benzeyen ya da benzemeyen uzaylılar – bilmiyoruz ama öyle görünüyor. Thoth başındaki timsahın Nephelim türlerinin sembolik bir temsili olduğuna inanıyorum. Bir insanın gövdesi – bir timsah başı: veya bir Sürüngen Uzaylı'nın ve icat ettikleri türlerin tasarlanmış bir melezidir. Annunaki tabletlerine göre, yeryüzünde birçok hayvanla birçok melez yarattılar. Deniz kızları ve Sasquatch’ların mantıksal olarak geldikleri yer burasıdır. Nephelim yarı Annunaki yarı erkeğidir.

Bu uzaylılar fukking pliadilerden olabilir veya Sirius bc Sfenks ve Giza Piramitleri bu iki yıldızı önemli olarak gösteren bir yıldız haritası oluşturur – açıkçası yıldız haritalarını büyük yapılara kodlayan herkes muhtemelen genetik manipülasyon ve hızlı uzay yolculuğu yapabilir. Bu huysuz uzaylılar aynı zamanda daha kötü olan iç dünyadan da olabilir, umarım bu gerçekleşmez.

Her neyse, bir noktada Annunaki altın aramak için dünyaya geldi. Sfenks / Giza hizalaması Geçişi “geri sardığınızda” yıldızımızı ve bu 2 yıldızın hepsinin Büyük Patlama'daki aynı kümeden geldiğini gösteren iki galaksiyi adlandırır. Yani yıldızımızın aynı Anne kümesinden 2 kız kardeşi var. Annunaki bunu biliyordu ve bu yüzden yeryüzüne Beelined – belki de onların ev gezegenleriyle aynı yapı taşlarına sahip olduğumuzu bilerek.

Annunaki'nin mevcut İlluminati'nin 13 kan hattı nedeniyle buraya geldiğini biliyoruz. Dahası, bu hatların hepsi Babil'e miras talep ediyor. Babil Sümeridir. Yeni dünya düzeninin işlemlerinin çoğu Babil hilelerine (para büyüsü) dayanıyor. Bütün bunların olduğuna inanacaksak. 13 kan hattının Nephelim olduğu açıktır. Bunlar bir tür memeli yaratık ve kertenkele melezidir.

Bu yüzden bir melez ırkın yaratıldığına dair kanıtlarımız var ve daha sonra melez yarışı izlemek için yarı melez bir yarış (Nephelim) kalıyor. Bu bok İncil'de de yazıldığını düşünüyorum – okulda olduğumdan beri bir süredir.

Hareketli. 13 kan hattının ve Annunaki'nin basit kabulü beyaz üstünlüğü ima ediyor ve tamamen kasıtlıydı. çünkü 13 kan hattında hiç kara kan hattı olmadığını biliyoruz.

Bu nedenle beyaz ırk Annunaki'nin yarattığı ırk olmalı. Nephelim burada sadece beyaz ırkı yönetmek için kalmıştı. Bu yüzden herkes dışarıda kaldı. Bu kasıtlıydı.

Bu, Hıristiyanlık ve diğer yanağını çevirmekle daha da desteklenmektedir. Hibrit çalışma ırkınıza yayılmak için mükemmel bir din. Buradaki hiç kimse Roma Kuralları'nın ve Babil'in etkilendiğini tartışmamalıdır. Çünkü Annunaki beyaz köle ırklarının plantasyondan ayrılmamasını sağlamak istiyordu.

Diğer yarışlar kadar. Onların yaratılması önemsizdir. Yerli Amerikalıların şehit olduğuna inanıyorum – Tiamat'a bakın. Ve Afrikalıların dünya üzerinde doğan tek akıllı yaşam olduğu. Annunaki'nin beyaz ve siyah ırk arasındaki kafatası farklılıkları nedeniyle Afrikalıları kullandığını düşünmüyorum. Belki o zaman siyah insanlar var olmadılar – Asyalılar genetik olarak Afrika'ya benziyorlar (bakın). İlluminati'nin Asyalı üyeleri, kabul edilmek için sırasıyla emperyal Çin ve Japonya'ya ihanet etmek zorunda kaldılar. Babil kökenli olduğunu iddia etmiyorlar.

Matematik rezonansları nedeniyle kordatanın evrendeki akıllı yaşamın doğal oluşumu olduğuna inanılmaktadır. Dolayısıyla, evrensel genetiğin bazı tak ve çalıştır özelliği olması bekleniyor.

Her neyse – hitler'in bu uzaylılarla da konuştuğu iddia ediliyor. Birçok insan ona 'Die Glocke' veren ve Antarktika'ya ve belki de başka bir gezegene kaçmasına yardım eden insanlar olduğunu söylüyor.

Dinozorların aslında Annunaki olduğunu düşündüğümüz sürüngen kafataslarının olduğu varsayılıyor.

Annunaki'yi yönlendiren tartışılmayan metafizik bir yön var.

Bu sisli bir fikir verirken olabileceğim en kısa

“Annunaki Üstünlüğü = Nephilim Üstünlüğü = Beyaz Üstünlüğü” için 53 yanıt

Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-03-2020 23:36:38

selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Kilis merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-03-2020 00:24:51

Samsun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-03-2020 00:39:49

Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 15-03-2020 00:53:29

Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, şukuladım 17-03-2020 23:45:54

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz valla iyi, saolun 18-03-2020 08:46:29

Mardin merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2020 00:38:13

Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-03-2020 09:23:22

Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, şukuladım 25-03-2020 15:08:59

Zonguldak merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 27-03-2020 05:17:18

Kocaeli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2020 16:42:08

Ağrı merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 06-04-2020 08:37:18

Mersin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-04-2020 03:52:50

Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 19-04-2020 04:58:47

Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 20-04-2020 08:24:38

Adıyaman merkezden ben doruk. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-05-2020 07:01:05

Bayburt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 08-05-2020 05:51:17

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun 09-05-2020 06:28:54

Sakarya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 09:08:38

Giresun merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 21-05-2020 04:42:32

Karaman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 22-05-2020 00:17:02

Muğla merkezden ben gaye. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-06-2020 20:12:42

Elazığ merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-06-2020 05:29:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir