Anonim / Anon-Benzeri hareketlerin IAA uygulamalarından kaynaklandığına inanıyorum …

Belirli bir tepkiyi ölçmek için hedeflenen “Anon” gönderilerinin olması ve böylece istenen herhangi bir gündemi beslemesi mantıklı olmaz mı (Millie Weaver Doc ışığında)?

– Tamamen bağlam dışı bir video klibe duygu hissetmek ve onu trend haline getirmek için ülkenin belirli bölgelerinde bir “hareket” ve sosyal mühendis olarak poz verin. (Anonymous, “hükümete güvenmemek” ile aynı mantığı kullanan, her gönderiyi gerçek olarak kabul edecek sadık takipçilere sahiptir.

– Neden otomatik olarak Rusya’nın kötü olduğunu varsayıyoruz? Bu şekilde hisseden çoğunluk aslında orada yaşamıyor. MSM söylemi “Rusya” yı her duyduğumuzda paniğe kapılmaktır. Anonim, aynı yangını körükler ve sosyal medya görüşlerini neredeyse aynı hizaya getirir (twitter, vb / Anon’un herhangi bir yerde herhangi biri olabileceğini biliyorum).

– Bizi tahribatı mahvetmeye ve bağlam olmadan duygu üzerinde hareket etmeye ikna etmek Anonymous’un çıkarına (MSM / Deep State) en iyisi olmaz mı? Bir düşünün, Anonymous (MSM / Deep State) insanları sistemimizi devirmemiz gerektiğine ikna ediyor ve böylece Sıkıyönetim’i devreye sokuyor, böylece Kendi kendini doğrulayan kehanet olarak görüneceği Vatandaşlar Otoriter (Faşist) Hükümete Karşı.

– MSM bu davranışı azarlamaz, ancak bir Otoriter Hükümetle savaştığımızı düşündürmek için Ters Psikoloji kullanır, ki bu gerçekten de yalnızca sistemimizin yok olmasına neden olur ve sonuç, bir Faşist Devlet.

• Dürüst olmak gerekirse, Anonim ve aşağıdakilerin böyle bir ana platformda (Twitter) imhayı teşvik etmesine izin verilmemelidir. Jack Dorsey neden bunu umursamıyor ama Muhafazakarları ve hatta genel olarak muhalif görüşleri sansürlemeyi önemsiyor.

• Muhafazakârlık iddia etmiyorum, hatta bir Rus savunucusu bile değilim, hiçbir şeyle ilgili bir bağlamımız yok ve bunların hepsi küçük parçalarla alevleniyor. Biden / Harris acımasızlığı / kanunsuzluğu neden kınamadı?

“Anonim / Anon-Benzeri hareketlerin IAA uygulamalarından kaynaklandığına inanıyorum …” üzerine 19 yorum

1. Artvin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler 16-08-2020 05:08:41

2. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-08-2020 06:21:30

3. Ankara merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-08-2020 09:03:50

4. Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 23-08-2020 18:39:12

5. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 14-09-2020 05:38:19

6. Mardin merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-09-2020 02:50:15

7. Bingöl dan kimler var. Anonim / Anon-Benzeri hareketlerin IAA uygulamalarından kaynaklandığına inanıyorum … . Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 134

Yorum yapın