Burner, hackerlardan bahsettiği için.

Bir dakika önce Notepad.pw’de rastgele URL’ler arıyordum ve tuhaf bir şey buldum.

Notepad.pw/aliens yazdım ve tuhaf bir şey buldum.

Hiçbir şey olmadığını düşündüm çünkü “Uzaylılar” adında bir not. Tabii ki tuhaf olacak.

Pek düşünmedim ve devam ettim.

Bir noktada, gerçek kelimeler bana ilginç sonuçlar vermiyordu. Bu yüzden rastgele karakter kümeleri yapmaya başladım.

Notepad.pw/bwc adresinde, Aliens’te bulduğum aynı metni buldum.

“Bunu okuyorsanız, daha iyi bir şekilde yeniden inşa etmek için yardımınıza ihtiyacımız var” metniyle başlar.

Bunun yanında BTC harfleri ve ardından görünüşte rastgele bir alfasayısal karakter dizisi, bu harflerin başka bir seti olan BTC ile kapatılmış. Bu bir Bitcoin cüzdanı.

Sonra bir Guy Fawkes maskesinin ASCII sanatı ve en sonunda bir isim (neredeyse sanatçının imzası gibi): kurly.

Çok ilginç bul. Onları desteklemek istiyorsanız URL’ye sahipsiniz!

Author

32 Comments

1. Merhaba herkese sayfa valla iyi, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 339

3. Sivas dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Slm sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 338

4. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , banu – 411

6. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 260

7. Afyon dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 419

8. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, saolun

9. Sivas merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki güzel, sağolun 21-04-2021 05:09:04

10. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 59

11. Van dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 180

12. Konya merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 10:42:55

13. Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:14:38

14. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Mrb sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

16. Kırklareli merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-05-2021 23:57:19

17. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , mehmet – 460

18. Merhabalar web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Düzce merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-06-2021 21:36:48

20. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler

21. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 09-06-2021 17:35:40

22. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

23. Gaziantep dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 363

24. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

25. Nevşehir dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, saolun , ali – 66

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 80

27. Ankara merkezden ben doruk. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 18-07-2021 04:43:58

28. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 28-07-2021 22:48:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link