Burner, hackerlardan bahsettiği için.

Bir dakika önce Notepad.pw’de rastgele URL’ler arıyordum ve tuhaf bir şey buldum.

Notepad.pw/aliens yazdım ve tuhaf bir şey buldum.

Hiçbir şey olmadığını düşündüm çünkü “Uzaylılar” adında bir not. Tabii ki tuhaf olacak.

Pek düşünmedim ve devam ettim.

Bir noktada, gerçek kelimeler bana ilginç sonuçlar vermiyordu. Bu yüzden rastgele karakter kümeleri yapmaya başladım.

Notepad.pw/bwc adresinde, Aliens’te bulduğum aynı metni buldum.

“Bunu okuyorsanız, daha iyi bir şekilde yeniden inşa etmek için yardımınıza ihtiyacımız var” metniyle başlar.

Bunun yanında BTC harfleri ve ardından görünüşte rastgele bir alfasayısal karakter dizisi, bu harflerin başka bir seti olan BTC ile kapatılmış. Bu bir Bitcoin cüzdanı.

Sonra bir Guy Fawkes maskesinin ASCII sanatı ve en sonunda bir isim (neredeyse sanatçının imzası gibi): kurly.

Çok ilginç bul. Onları desteklemek istiyorsanız URL’ye sahipsiniz!

Author

9 Comments

1. Merhaba herkese sayfa valla iyi, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 339

3. Sivas dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Slm sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 338

4. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

5. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , banu – 411

6. Bu konu : ” Anonim Notepad.pw Bağış Toplama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 260

7. Afyon dan kimler var. Anonim Notepad.pw Bağış Toplama . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 419

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link