Kategoriler
Genel

“Anonim” Twitter dökümünün durumu nedir?

Bu heyecan mesajları hakkında her şey yolunda görünüyor. İddiaların meşruiyetine mutlaka itiraz etmiyorum. Ama ben onların tahliye edilmesinin nedenlerini sorguluyorum. Bu ifşa için övülüyorlar, ancak hiçbir bilgi aslında yeni değil. Tarihi apolitik duruşlarına rağmen kuşkusuz anti-koz üzerine odaklanmış gibi görünüyorlar. Hem genel olarak anonim hem de QAnon fenomenleri için doğum yeri olacak aynı kurulların şimdi bu karşı anlatımı Twitter’da zorlaması da şaşırtıcı. Tümüyle ilgili bir tartışma olabileceğini düşünerek 4chan’ı kontrol ettim, ancak / pol / veya / b / ile ilgili herhangi bir yayın görmedim. Şu an olan her şey hakkında bir şey doğru görünmüyor, bu doğal bir ilerleme değil. lütfen tartışın

““Anonim” Twitter dökümünün durumu nedir?” için 17 yanıt

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 01-06-2020 15:33:11

Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-07-2020 15:08:46

Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun 13-07-2020 22:23:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir