Arka kapılara bakılırsa, Microsoft, Apple ve diğer tüm MAJOR BIG TECH firmalarının bunu düşündüğü aşikar görünmüyor mu?

Bir bakıma, ABD YASALARININ bunu yapmalarını zorunlu kıldığını varsaymaz mıydınız, çünkü terörle mücadele yasalarına göre, federal talep üzerine veri sağlamaları ZORUNLUDUR… hepsinin kurulu olduğu tüm sistemlerin izlenebileceği arka kapıları var (elbette ulusal güvenlik adına)

…. ve sonra…şimdi ON YILLARCA neredeyse TÜM bilgisayar donanımını kimin ürettiğini düşünüyorsunuz? (“üretim yeri _____”)

o ülke (şanlı devrim adına) bir noktada aynı tür şeyleri bellenim içinde kodlama fikrine sahip olmaz mıydı?

ilgili yazı

…GeneralS33kr tarafından gönderildi
[comments]

74 Comments

1. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, şukuladım , emin – 73

2. Kocaeli dan kimler var. anonimlik var mı . Selam siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 10

3. Gaziantep merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-07-2021 08:52:16

4. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 165

5. Selam herkese siten harbiden hayran edici, şukuladım

6. Bartın dan kimler var. anonimlik var mı . Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 493

7. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. anonimlik var mı . Selam herkese siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 16

9. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selamlar siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 485

10. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 118

11. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

12. Karaman merkezden ben Hasan. Mrb siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 09:00:54

13. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 36

14. Bilecik dan kimler var. anonimlik var mı . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 369

15. Kırşehir merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım 30-07-2021 09:04:51

16. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 405

17. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. anonimlik var mı . Mrb paylaşım inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 348

18. selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

19. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 418

21. Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 30-07-2021 09:32:18

22. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam siten inanki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 15

23. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 2

24. Mrb sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

25. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 250

26. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 441

27. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 160

28. Amasya merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha güzel, şukuladım 30-07-2021 10:19:54

29. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , Aylin – 13

30. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 187

31. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 75

32. Bingöl merkezden ben hatice. Slm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 30-07-2021 10:24:24

33. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

34. Sakarya dan kimler var. anonimlik var mı . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , emin – 207

35. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

36. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 85

37. Ankara dan kimler var. anonimlik var mı . selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , – 222

38. Amasya dan kimler var. anonimlik var mı . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 483

39. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. anonimlik var mı . selam arkadaşlar siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 126

40. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım , memo – 125

41. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

42. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 411

43. İzmir dan kimler var. anonimlik var mı . Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 249

44. Nevşehir merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 10:37:07

45. Kars merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-07-2021 10:37:24

46. İstanbul merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 30-07-2021 10:37:58

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 274

48. Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

49. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 332

50. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi valla hayran edici, şukuladım 30-07-2021 16:15:55

51. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. anonimlik var mı . merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 345

52. Muğla merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 31-07-2021 04:30:15

53. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 127

54. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, saolun 03-08-2021 23:25:20

55. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 108

56. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 217

57. Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, teşekkürler

58. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

59. Çankırı dan kimler var. anonimlik var mı . selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 218

60. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 322

61. Zonguldak dan kimler var. anonimlik var mı . Slm siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 321

62. Osmaniye merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-08-2021 01:04:46

63. Edirne dan kimler var. anonimlik var mı . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 316

64. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, teşekkürler

65. Diyarbakır dan kimler var. anonimlik var mı . Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 104

66. Kastamonu merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-08-2021 18:44:42

67. Bu konu : ” anonimlik var mı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 36

68. Malatya dan kimler var. anonimlik var mı . Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 291

69. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

70. Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 17-09-2021 02:52:57

71. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 22-09-2021 00:15:43

72. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

73. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. anonimlik var mı . Selam herkese sayfa harbiden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 386

Write A Comment