AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun

Anonim ve Halk Kurtuluş Cephesi şimdi rezil olana tamamen güvenli ve güvenli bir alternatif sunmaktan gurur duyuyor Pastebin hizmet.

Birçok kişinin farkında olabileceği gibi, Pastebin son zamanlarda sansürlemek istedikleri ve yetkililere IP adreslerinden vazgeçmeye istekli oldukları hakkında oldukça gölgeli iddialarda bulundukları için haberlerde bulundu. Ve son zamanlarda özel E-Posta sızıntısının açıkça gösterdiği gibi, Pastebin devletlere sadece IP adreslerinden vazgeçmekle kalmayıp aynı zamanda en azından bir özel güvenlik şirketine çok sayıda IP vermişlerdir. Ve bu sızdırılmış E-Postalar da farklı bir düşmanlık ortaya çıkardı. Anonim . Ve böylece PLF ve Anonim bu saçmalıklardan tamamen arındırılmış bir macun hizmeti sunmak için bir araya geldiler. İşte bazı özelliklerin kısa bir listesi AnonPaste[dot]org:

1. Bağlantı kaydı yok, nokta.

2. Tüm macunlar 256 bit AES şifrelemesi kullanılarak BROWSER tarafından şifrelenir. Bu, yetkililerin veya başkalarının ele geçirmesi için sunucuda depolanan kullanılabilir bir macun verisi olmadığı anlamına gelir.

3. Denetleme veya sansür yok. Sunucularımızdaki veriler tarafımızca (veya herhangi biri) okunamayacağı için, herhangi bir macunun yasallığı veya uygunluğuna ilişkin sorumluluk yalnızca gönderen kişiye aittir. Bu yüzden bu hizmeti polise götürmemize gerek kalmayacak ve aslında herhangi bir macunu silme yeteneğimiz bile yok.

4. Reklam yok. Bu hizmet bağışlarla tamamen kullanıcı desteklenecektir. Bunun için linkler web sitesinde mevcuttur.

5. Gönderen kişilerin rahatlığı için URL kısaltıcı.

Macun hizmetleri çok popüler hale geldi ve birçok insan tartışmalı materyal yayınlamak istiyor. Bu özellikle Bilgi Aktivizmine dahil olanlar için geçerlidir. Herkesin, özellikle de hareket halindeki kişilerin, değerli ve genellikle politik olarak hassas malzemelerine güvenebilecekleri güvenli ve güvenli bir macun servisine sahip olmalarının gerekli olduğunu düşünüyoruz. Her zaman olduğu gibi radikal düşünceye bilginin özgür olması gerektiğine inanıyoruz.

İMZA – Anonim ve Halkın Kurtuluş Cephesi PLF Personeli

Hakkımızda medya: Forbes MDZ PC-WELT Ars Technica KABLOLU İNGILTERE PC Gerçek Télam Yardım Güvenliği PCMag Zdnet BBC ve bunun gibi..

“AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun” üzerine 42 yorum

1. Erzurum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler 01-07-2020 13:12:53

2. İzmir merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 23:17:19

3. Van merkezden ben Emine. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 14:02:29

4. Iğdır merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 15:28:16

5. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-07-2020 06:50:23

6. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-08-2020 09:56:17

7. Mardin merkezden ben banu. Mrb siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:15:53

8. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 01:31:07

9. Batman merkezden ben banu. Selam herkese siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 30-09-2020 02:25:24

10. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 30-09-2020 14:44:17

11. Kırşehir merkezden ben gaye. Merhaba siteniz valla çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:56:14

12. Bingöl merkezden ben ali. Mrb web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 13:37:54

13. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-10-2020 20:38:54

14. Bu konu : ” AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, sağolun , ali – 96

15. Kocaeli dan kimler var. AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun . Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 14

16. Trabzon merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-10-2020 20:58:00

17. Bursa dan kimler var. AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun . Selamın aleyküm siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 417

18. Bu konu : ” AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 376

19. Bu konu : ” AnonPaste – Anonim tarafından Mükemmel Güvenli Macun ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 36

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et