Öncelikle, sunulan bilgilere inandığımı söyleyeceğim. Ama anomalilere bakalım.

Bunları komplocu olmayan eşim fark etti.

• Tüm bedenler aşağıya doğru çökmüştür veya yüzlerini göremezsiniz.

• Kurbanların hiçbirinin bakkaliye, çanta veya alışveriş arabası yok gibi görünüyor.

Fark ettiğim anormalliklerim:

• Beyaz suv neden girişin önüne çekildi? Arabanın kapısını kim kapattı? Kurban? Zaten vurulmuş muydu? Neden sürmeye devam etmiyorsun?

• Girişte iki kişi, bir kurbandan birkaç metre uzaklıkta – hala ateş etme sesini duymamıza rağmen yardım etmiyorlar ve kaçmıyorlar. Cep telefonuna bakan yaşlı adam, “muhabir” tüm binanın etrafını dolaştırana kadar rampadan sadece birkaç adım aşağı doğru yürüdü.

• Arkadaki insanlar – özellikle endişeli görünmüyor. “Hey, hepimiz bu yoldan güvenliğe gidelim” gibi iletişim yok. Tepkiler, insanların bir tetikçiden kaçmak için canları için koştukları Vegas’ta yapılan çekim gibi görünmüyor.

• Köşedeki buz makinesinin yanındaki insanlar kaçıyormuş gibi görünmüyorlar, çok endişeli değiller gibi görünüyorlar. “Arabamla” yeterince güvenli mi?

• Olay yerindeki tüm insanların tepkilerini ve davranışlarını, güvenliklerini ve ölümlerini gerçekten ciddiye alan polislerin tepkisiyle karşılaştırın. Sahnedeki insanlar ho-hum tavırlarıyla gerçekten tuhaf görünüyorlar.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Anormalliklerin çekilmesi ” çok güzel. Merhaba web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 307

2. Ordu dan kimler var. Anormalliklerin çekilmesi . Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 440

3. Düzce dan kimler var. Anormalliklerin çekilmesi . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 103

4. Sakarya dan kimler var. Anormalliklerin çekilmesi . Slm bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , – 144

5. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

6. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 16:55:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link