Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi.

Antony Sutton zulüm gördü, ancak araştırması ve ardından bulgularını yayınladığı için asla yargılanmadı. Ana akım kariyeri, gerçeği ortaya çıkarmaya olan bağlılığıyla paramparça oldu. 1968’de onun Batı Teknolojisi ve Sovyet Ekonomik Gelişimi Stanford Üniversitesi’ndeki Hoover Enstitüsü tarafından yayınlandı. Sutton, daha sonra Kuzey Vietnamlılara Amerikan askerlerini öldürmek ve yaralamak için silah ve malzeme sağlamakla meşgul olan Sovyet devletinin teknolojik ve üretim üssünün ABD firmaları tarafından nasıl inşa edildiğini ve çoğunlukla ABD vergi mükellefleri tarafından nasıl ödendiğini gösterdi. En büyük çelik ve demir fabrikalarından otomobil üretim ekipmanlarına, hassas bilyeli yataklara ve bilgisayarlara kadar, temelde Sovyetin büyük sanayi kuruluşlarının çoğunluğu ABD yardımı veya teknik yardımla inşa edilmişti.

Harvard’dan Profesör Richard Pipes kitabında şöyle dedi: Hayatta Kalmak Yeterli Değil: Sovyet Gerçekleri ve Amerika’nın Geleceği (Simon & Schuster; 1984): “Üç ciltlik ayrıntılı açıklamasında Batı Ekipman ve Teknolojisinin Sovyet Satın Alımları . . . [Antony] Sutton, birçok iş adamı ve ekonomist için rahatsız edici sonuçlara varır. Bu nedenle, çalışmaları ya “aşırı” olduğu için gözden kaçırılma ya da daha sık olarak basitçe görmezden gelinme eğilimindedir.

Rapor çok fazlaydı ve Sutton’ın akademik kurumun iyi maaşlı bir üyesi olarak kariyeri saldırı altındaydı ve kendisine “hayatta kalamayacağı” söylendi.

Çalışmaları onu cevaplardan çok sorulara yöneltti. “ABD neden düşmanını inşa etmişti? Biz teknolojiyi Hitler’in Almanya’sına aktarırken ABD neden Sovyetler Birliği’ni inşa etti? Washington neden bu gerçekleri gizlemek istiyor?”

Sutton, ipuçlarını takip ederek, Wall Street, FDR, Hitler’in Yükselişi ve Bolşevik Devrimi üzerine üç önemli kitabını araştırmaya ve yazmaya devam etti. Sonra, biri Antony’ye Skull and Bones üyelik listesi gönderdi ve “bir resim fırladı”. Ve ne bir resim! 1830’ların Almanya’sındaki ‘İlluminati’ etkilerine kadar uzanan, her çeşit turtada ve köklerde parmakları olan, yabancı kökenli, çok kuşaklı bir gizli topluluk.

Sutton ile Youtube’da pek çok röportaj var – kitapları çok iyi araştırılmış ve bildiğim kadarıyla hiçbir zaman gözden düşürülmemiş veya çürütülmemiş.

gönderen … Carebarehair
[comments]

“Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi.” üzerine 61 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 55

2. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 114

3. Edirne dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Mrb sayfa gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 336

4. İstanbul dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 254

5. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha hayran edici, saolun , – 152

6. Aydın dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Selam web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , hatice – 142

7. Erzincan dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 403

8. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 370

9. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 30-10-2020 16:02:04

10. Kilis dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 180

11. Erzurum dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 170

12. Elazığ dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun , memo – 94

13. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 164

14. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 351

15. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 11-11-2020 17:09:35

16. Ağrı dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 344

17. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 340

18. Mersin dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun , ali – 56

19. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden iyi, saolun , – 318

20. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 17

21. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 23:43:16

22. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 276

23. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 221

24. Kırıkkale dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Merhabalar siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 123

25. Bayburt dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 337

26. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , – 262

27. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 453

28. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 270

29. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , gaye – 117

30. İzmir dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 192

31. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 298

32. Balıkesir dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Merhabalar siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler , gaye – 328

33. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 02-01-2021 02:03:04

34. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-01-2021 12:09:24

35. Hakkari dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 23

36. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 205

37. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 210

38. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 318

39. Erzurum dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 196

40. Denizli dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 341

41. Ankara dan kimler var. Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. . selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 363

42. Bu konu : ” Anthony C Sutton, Ekonomist ve Tarihçi. ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 369

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link