Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi

#BelieveFauci ….

1.) Dr.Fauci, Trump’ı Ocak ayında ABD’nin gerçekten sorun yaşadığına dair uyardığını, ancak kamuoyunda söylediği şey bu olmadığını söyledi.

Ocak ayında Dr. Anthony Fauci Newsmax TV’ye ABD’nin “endişelenmene gerek yoktu ”koronavirüs hakkında ve bunun “büyük bir tehdit değil” olduğunu söyledi **

2.) Dr.Fauci kıyamet koronavirüs salgını konusunda uyardı – daha sonra sadece birkaç hafta sonra koronavirüsü kötü bir griple karşılaştırdı.

3.) Dr.Fauci tüm tahminlerini önceki modellere dayandırdı. MİLYONLARCA KAPALI ve daha sonra gazetecilere“Gerçekten modellere güvenemezsin.”

4.) 20 Mart’ta Dr.Fauci atladı ve basın brifingi sırasında koronavirüs için hidroksiklorokin tedavisi Cumhurbaşkanı “düzeltildi” ““ Oldukça etkili ”dediğinde dikkatli olmalısın. Asla klinik bir denemede yapılmadı… Bireylere verildi ve belki işe yaradığını hissetti.”

Tam iki hafta sonra hidroksiklorokin en çok oy alan tedavi olarak kabul edildi6.000’den fazla doktordan oluşan uluslararası bir ankette yeni koronavirüs için.

5.) Dr. Fauci bu çöp modellerini yolun her adımına itti.

Bir ay önce Dr. Fauci 1 milyon ila 2 milyon Amerikalı’nın koronavirüsten öleceğini iddia etti. Sonra 100.000 ila 200.000 Amerikalının virüsten öleceğini söyledi. Üç hafta önce 81.766 Amerikalı’nın koronavirüsten öleceğini kabul etti. Sonra o Çarşamba tarafından Sonra o Çarşamba tarafından uzmanlar ölüm sayısını azalttı tahminen 60.415 ölüm. tahminen 60.415 ölüm.

6.) Paskalyada Dr. Fauci Başkan Trump’ı önerdi. ekonomiyi kapatmalıydı Şubat ayında… ABD’de bilinen vakaların sayısı 100 civarındayken. Fauci daha sonra saldırılarına geri döndü.

7.) Dr. Fauci dedi yolculukları iyiydi üzerinde 9 Mart. Bu büyük bir hataydı.

8.) Dr. Fauci dedi alışveriş merkezleri, filmler ve spor salonları iyiydi üzerinde 29 Şubat. Bu başka bir büyük hataydı.

9.) Dr. Fauci, ülkedeki ilk koronavirüs ölümleri konusunda yanılmıştı. Dr. Fauci, Dr. Birx ve CDC yaklaşık bir aydır kapalı kaldı. Kaliforniya yetkilileri nisan ayında açıklandıSanta Clara’daki bir hastanın 6 Şubat’ta koronavirüsten öldüğü 29 Şubat değil.

10.) Dr. Fauci ve CDC kaçırdı milyonlarca ABD vatandaşızalim kilitlenmeler gerçekleşmeden önce zaten koronavirüs kasılmış olan. Bunun bilinmesi ekonomik felaketi önleyebilirdi.

11.) üzerinde15 Nisan 2020, Fauci, Tinder bağlantılarını onaylıyor, inanılmaz.

12.) Dr. Fauci bozuk W.H.O kurallarına dayanıyorduABD’yi kilitlemek ve ABD ekonomisini yok etmek. Bu arada, bu sürü bağışıklığını geciktirir gelecekteki bu ölümcül virüsün salgını önlemek için gerekli.

13.) Dr. Fauci ve Dr. Birx, İmparatorluk Koleji Modelini Başkan Trump’ı ABD ekonomisinin tamamını kilitlemeye ikna etmek için kullandılar. İmparatorluk modeli o zamandan beri onaylandı KOMPLE BİR MEYVE.

14.) Dr. Fauci, Gürcistan’ın ekonomilerini çok erken açarak koronavirüs vakalarında ve ölümlerinde bir artış göreceği konusunda uyardı.

O yine yanlış– Aslında tam tersi oldu.

15.) Ve Salı günü tanıklık sırasında Dr. Fauci Dr. Rand Paul’a okulların açılmasının iyi bir fikir olma.

https://710wor.iheart.com/featured/mark-simone/content/2020-05-12-dr-anthony-faucis-15-totally-wrong-predictions-and-contradictions/

“Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi” üzerine 71 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-05-2020 19:59:29

2. Çanakkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 29-05-2020 22:54:29

3. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-06-2020 02:10:45

4. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-06-2020 17:31:09

5. Konya merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:43:16

6. Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 01-07-2020 13:26:03

7. Mersin merkezden ben banu. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-07-2020 23:38:08

8. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-07-2020 03:36:59

9. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 30-07-2020 07:22:15

10. Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, teşekkürler 06-08-2020 22:15:35

11. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, twitter da paylaştım 10-08-2020 00:24:16

12. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler 15-09-2020 16:35:24

13. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 17:14:49

14. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 20:31:58

15. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım 06-10-2020 14:21:06

16. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki çok iyi, şukuladım , Hasan – 15

17. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 13

18. Niğde dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, teşekkürler , Emine – 459

19. Iğdır dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 386

20. İstanbul merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-11-2020 11:41:10

21. Sakarya dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 10

22. Samsun dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 58

23. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 84

24. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 104

25. Bartın dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 131

26. Gaziantep dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 268

27. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-12-2020 00:19:07

28. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 17

29. Kütahya merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:22:32

30. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-12-2020 14:07:36

31. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , Emine – 231

32. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 497

33. Bu konu : ” Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 111

34. Aydın dan kimler var. Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ali – 270

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link