Kategoriler
Genel

Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi

#BelieveFauci ….

1.) Dr.Fauci, Trump’ı Ocak ayında ABD’nin gerçekten sorun yaşadığına dair uyardığını, ancak kamuoyunda söylediği şey bu olmadığını söyledi.

Ocak ayında Dr. Anthony Fauci Newsmax TV’ye ABD’nin “endişelenmene gerek yoktu ”koronavirüs hakkında ve bunun “büyük bir tehdit değil” olduğunu söyledi **

2.) Dr.Fauci kıyamet koronavirüs salgını konusunda uyardı – daha sonra sadece birkaç hafta sonra koronavirüsü kötü bir griple karşılaştırdı.

3.) Dr.Fauci tüm tahminlerini önceki modellere dayandırdı. MİLYONLARCA KAPALI ve daha sonra gazetecilere“Gerçekten modellere güvenemezsin.”

4.) 20 Mart’ta Dr.Fauci atladı ve basın brifingi sırasında koronavirüs için hidroksiklorokin tedavisi Cumhurbaşkanı “düzeltildi” ““ Oldukça etkili ”dediğinde dikkatli olmalısın. Asla klinik bir denemede yapılmadı… Bireylere verildi ve belki işe yaradığını hissetti.”

Tam iki hafta sonra hidroksiklorokin en çok oy alan tedavi olarak kabul edildi6.000’den fazla doktordan oluşan uluslararası bir ankette yeni koronavirüs için.

5.) Dr. Fauci bu çöp modellerini yolun her adımına itti.

Bir ay önce Dr. Fauci 1 milyon ila 2 milyon Amerikalı’nın koronavirüsten öleceğini iddia etti. Sonra 100.000 ila 200.000 Amerikalının virüsten öleceğini söyledi. Üç hafta önce 81.766 Amerikalı’nın koronavirüsten öleceğini kabul etti. Sonra o Çarşamba tarafından Sonra o Çarşamba tarafından uzmanlar ölüm sayısını azalttı tahminen 60.415 ölüm. tahminen 60.415 ölüm.

6.) Paskalyada Dr. Fauci Başkan Trump’ı önerdi. ekonomiyi kapatmalıydı Şubat ayında… ABD’de bilinen vakaların sayısı 100 civarındayken. Fauci daha sonra saldırılarına geri döndü.

7.) Dr. Fauci dedi yolculukları iyiydi üzerinde 9 Mart. Bu büyük bir hataydı.

8.) Dr. Fauci dedi alışveriş merkezleri, filmler ve spor salonları iyiydi üzerinde 29 Şubat. Bu başka bir büyük hataydı.

9.) Dr. Fauci, ülkedeki ilk koronavirüs ölümleri konusunda yanılmıştı. Dr. Fauci, Dr. Birx ve CDC yaklaşık bir aydır kapalı kaldı. Kaliforniya yetkilileri nisan ayında açıklandıSanta Clara’daki bir hastanın 6 Şubat’ta koronavirüsten öldüğü 29 Şubat değil.

10.) Dr. Fauci ve CDC kaçırdı milyonlarca ABD vatandaşızalim kilitlenmeler gerçekleşmeden önce zaten koronavirüs kasılmış olan. Bunun bilinmesi ekonomik felaketi önleyebilirdi.

11.) üzerinde15 Nisan 2020, Fauci, Tinder bağlantılarını onaylıyor, inanılmaz.

12.) Dr. Fauci bozuk W.H.O kurallarına dayanıyorduABD’yi kilitlemek ve ABD ekonomisini yok etmek. Bu arada, bu sürü bağışıklığını geciktirir gelecekteki bu ölümcül virüsün salgını önlemek için gerekli.

13.) Dr. Fauci ve Dr. Birx, İmparatorluk Koleji Modelini Başkan Trump’ı ABD ekonomisinin tamamını kilitlemeye ikna etmek için kullandılar. İmparatorluk modeli o zamandan beri onaylandı KOMPLE BİR MEYVE.

14.) Dr. Fauci, Gürcistan’ın ekonomilerini çok erken açarak koronavirüs vakalarında ve ölümlerinde bir artış göreceği konusunda uyardı.

O yine yanlış– Aslında tam tersi oldu.

15.) Ve Salı günü tanıklık sırasında Dr. Fauci Dr. Rand Paul’a okulların açılmasının iyi bir fikir olma.

https://710wor.iheart.com/featured/mark-simone/content/2020-05-12-dr-anthony-faucis-15-totally-wrong-predictions-and-contradictions/

“Anthony Fauci’nin 15 Tamamen Yanlış Tahmin ve Çelişkisi” için 10 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-05-2020 19:59:29

Çanakkale merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 29-05-2020 22:54:29

Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-06-2020 02:10:45

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-06-2020 17:31:09

Konya merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2020 07:43:16

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 01-07-2020 13:26:03

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir