https://news.yahoo.com/anti-asian-hate-crime-bill-183238124.html

SS: Asya karşıtı nefret suçuyla ilgili yeni bir yasa tasarısı kabul edildi ve adı “COVID-19 Nefret Suçları Yasası” (Lol?). Sadece 1 Senatör, Temsilci Josh Hawley aleyhte oy verdi, diğer Senatörlerin (Cumhuriyetçiler / Demokratlar gibi) hepsi buna oy verdi. Bu aslında, Amerikalılar olarak Covid’in nefret suçu olarak kabul edileceği için Çin’den geldiğini artık söyleyemeyeceğimiz anlamına geliyor.

Sanırım şimdi neden Asya’daki nefret suçlarının MSM’ye patlatıldığını gördüğümüzü biliyoruz. Ne şaka.

Author

38 Comments

1. Mardin dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selamlar web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 212

2. Bu konu : ” Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 43

3. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, saolun 25-04-2021 10:32:39

4. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım

5. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:20:07

8. Trabzon dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Slm paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , banu – 43

9. Rize merkezden ben mehmet. Slm sayfa harbiden güzel, sağolun 06-05-2021 22:11:24

10. Malatya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 397

11. Konya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selamlar web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 432

12. Malatya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . selamun aleyküm web siten harbiden güzel, saolun , doruk – 117

13. Kocaeli merkezden ben emin. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 16-05-2021 01:32:40

14. Sivas dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Mrb siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , gaye – 247

15. Rize dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Merhaba sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 466

16. Yalova dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , – 116

17. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-05-2021 04:02:39

18. Bu konu : ” Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ziya – 33

19. Diyarbakır merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 11:30:08

20. Bayburt dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 79

21. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler

22. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 10-06-2021 21:32:56

23. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler

24. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, face de paylaştım

25. Yalova dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 217

26. Van dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selam sayfa süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 241

27. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2021 22:57:46

28. Yalova dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Merhabalar web siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 231

29. Bu konu : ” Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) ” çok güzel. Mrb web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 472

30. Samsun dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Slm siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 223

31. Rize merkezden ben Aylin. Slm siteniz inanki hayran edici, tebrikler 17-07-2021 11:40:29

32. Kocaeli dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 389

33. Muş dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 186

34. Ankara dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 248

35. Tokat dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Mrb sayfa inanki dikkat çekici, saolun , emin – 225

36. Düzce merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 26-07-2021 19:46:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link