https://news.yahoo.com/anti-asian-hate-crime-bill-183238124.html

SS: Asya karşıtı nefret suçuyla ilgili yeni bir yasa tasarısı kabul edildi ve adı “COVID-19 Nefret Suçları Yasası” (Lol?). Sadece 1 Senatör, Temsilci Josh Hawley aleyhte oy verdi, diğer Senatörlerin (Cumhuriyetçiler / Demokratlar gibi) hepsi buna oy verdi. Bu aslında, Amerikalılar olarak Covid’in nefret suçu olarak kabul edileceği için Çin’den geldiğini artık söyleyemeyeceğimiz anlamına geliyor.

Sanırım şimdi neden Asya’daki nefret suçlarının MSM’ye patlatıldığını gördüğümüzü biliyoruz. Ne şaka.

Author

15 Comments

1. Mardin dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selamlar web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 212

2. Bu konu : ” Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 43

3. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, saolun 25-04-2021 10:32:39

4. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım

5. Selam bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-05-2021 09:20:07

8. Trabzon dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Slm paylaşım vallaha billaha iyi, sağolun , banu – 43

9. Rize merkezden ben mehmet. Slm sayfa harbiden güzel, sağolun 06-05-2021 22:11:24

10. Malatya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 397

11. Konya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Selamlar web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 432

12. Malatya dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . selamun aleyküm web siten harbiden güzel, saolun , doruk – 117

13. Kocaeli merkezden ben emin. Selam web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 16-05-2021 01:32:40

14. Sivas dan kimler var. Anti-Asya Nefret suçu yasa tasarısı Senato 94-1’de geçti (Biliyor muydunuz?) . Mrb siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , gaye – 247

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link