Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu

İnsanların Covid düzenlemelerini komplo teorileri veya siyasi propaganda olmadan açıkça tartışmalarına izin vermek için bir Discord Sunucusu açtık. Burada, vurulmaktan korkmadan Covid ile ilgili her şeyi açıkça sorabilirsiniz. İnsanların gerçek gerçekleri kullanarak Covid düzenlemelerini tartışabileceği bir yer.

Uyuşmazlık

Gönderen … kuklk42069
[comments]

“Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu” üzerine 25 yorum

1. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-11-2020 17:36:10

2. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. Slm paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 481

3. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 347

4. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 409

5. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun , gaye – 408

6. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 384

7. Siirt dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 453

8. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 24-12-2020 07:05:28

9. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler 31-12-2020 23:00:07

10. Konya dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 152

11. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. Selam web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 80

12. Kırklareli dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . Merhaba herkese bu web sitesi inanki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 292

13. Bu konu : ” Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 389

14. Mardin dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 25

15. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, saolun 31-01-2021 13:52:58

16. Konya dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 99

17. Mardin dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 477

18. Kayseri dan kimler var. Anti-Covid-Regülasyon Discord-sunucusu . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , – 40

19. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, teşekkürler 03-03-2021 10:43:23

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link