Hey Anti Vaxxers… Karşılaştığım her şey sadece MRNA aşısına karşı olduğundan, size Anti-COVID Vaxxers olarak hitap etmeliyim.

Kötü niyet olmadan dürüst soru…

Virüsün bir kontrol ve nüfus azaltma aracı olarak bilerek ortaya çıktığını hiç düşündünüz mü?

Ve eğer durum buysa.. hiç merak ettiniz mi acaba COVID aşısı ölümcül olan spike proteine ​​karşı korunmak için mi yapıldı (önceden araştırmak)?

Sonunda hepimiz alacağız gibi hissediyorum. Sadece ölmeyenlerin o proteinden koruması var gibi görünüyor.

Tavşan delikleri eğlencelidir.

ps aşı oldum

63 Comments

1. Adana merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 24-07-2021 04:11:44

2. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 380

3. Kırşehir dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 56

4. Ordu dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Selam sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım , ali – 226

5. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 04:13:36

6. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 385

7. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-07-2021 04:14:40

8. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , ali – 157

9. Zonguldak dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Merhabalar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler , hatice – 121

10. Selamlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 61

12. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 04:22:08

13. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. Diyarbakır dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 30

15. Kayseri merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım 24-07-2021 04:25:21

16. Hatay dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 304

17. Kütahya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 24-07-2021 04:30:21

18. Kayseri dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 269

19. Kütahya dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 176

20. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 95

21. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 167

22. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten güzel, sağolun , ahmet – 472

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 148

24. Yalova merkezden ben ali. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 24-07-2021 04:43:37

25. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , banu – 15

26. Manisa merkezden ben Hasan. Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-07-2021 04:45:27

27. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 169

28. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

29. Hakkari dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 442

30. Adana dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 41

31. Kocaeli merkezden ben . Selam web siten inan ki hoşuma gitti, saolun 24-07-2021 04:57:06

32. Ardahan merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun 24-07-2021 04:57:53

33. Selamın aleyküm siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım

34. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım 24-07-2021 05:03:05

35. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Slm siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 368

36. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 92

37. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selam siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 90

39. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 27

40. Kırıkkale dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 482

41. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 26-07-2021 03:50:30

42. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 452

43. Merhaba sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

44. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 12:06:17

45. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler 01-08-2021 23:30:24

46. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, sağolun , – 89

47. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

48. Merhaba herkese web sitesi harbiden iyi, facebookta paylaştım

49. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

50. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 205

52. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 86

54. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 204

56. Muş dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 300

57. Kars merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-09-2021 23:46:25

58. Bilecik merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 20-09-2021 14:08:49

59. Ağrı dan kimler var. Anti-COVID Vaxxers için Dürüst Soru. . Mrb siteniz yeminle iyi, tebrikler , emin – 231

Write A Comment