Kategoriler
Genel

Anti fatura kapıları propagandası ile durabilir miyiz? İşte hepiniz için gerçek bir komplo … Birisi fatura kapılarının iyi adını mahvetmek için troller ödüyor.

İnsanlığa yardım etmeye çalışan insanlardan nefret etmek için açıkça manipüle ediliyoruz ve bunu görmenin en kolay yolu argümanlarını araştırmaktır.

Birincisi, dünya çapında daha iyi insan hayatına yardımcı olacak fonlar yapmak için milyarlarca harcama yapmakta yanlış olan ne? Cevap hiçbir şey değil. Bill gates, insanlara yardım etmek için öfkeli yüzlerle karşılaşmamalıdır.

Aşırı nüfus sorununu çözmeye çalışırken nesi var? Hiçbir şey değil. İnsanların açlıktan ölmesi ve küresel ısınma krizinin aşırı nüfus ve kaynakların kötü yönetimi nedeniyle burada olması yasal bir sorundur.

DSÖ’ye para vermesinin nesi yanlış? Hiçbir şey değil. Onlar büyük bir sağlık krizini önlemeye çalışan bir örgüt. Eğer onlar tarafından kötü davranmak istiyorsa, bir rakip yapabilir ya da birisinin yaptığı gibi nefret uyandırmak için binlerce ödeme yapmaya çalışabilirdi.

Gerçekte kimseye rahatsız edici olan fatura kapıları ne yaptı? Kriz yüzünden bütün bunları yapmaya başlamış gibi değil. Hem bilim hem de bağışlar yoluyla milyarlarca servetini gezegeni daha iyi hale getirmek için tahsis eden gerçekten iyi bir adamdı.

Kendinize sorun; eğer büyük bir beyni olsaydı, neden davasını iyileştirmek için binlerce trolün parasını ödemiyor? Neden onun hakkında sadece olumsuz mesajlar var? Neden bu komploları takip edenler sadece korkunç İngilizce, belirsiz ve boktan hikayeleri olanlar? Sosyal medyadaki tüm yayınları neden olumsuz yorumlar tarafından bombalanıyor?

Ve son olarak bu genellikle boktan botlarla devam ettiği için: Fatura kapılarını kurtarmaya çalışmıyorum, altını sizin gibi pisliklerden kurtarmaya çalışıyorum.

Yanlış bilgi öldürür.

Benden nefret etmek veya tartışmak istiyorsan, elbette, ama lütfen masaya gerçek bir şey getir.

“Anti fatura kapıları propagandası ile durabilir miyiz? İşte hepiniz için gerçek bir komplo … Birisi fatura kapılarının iyi adını mahvetmek için troller ödüyor.” için 25 yanıt

Konya merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım 17-04-2020 18:36:08

Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2020 21:40:02

Muğla merkezden ben ali. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 04:54:57

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-04-2020 10:14:07

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 24-04-2020 14:31:17

Manisa merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun 28-04-2020 20:59:47

Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun 02-05-2020 11:24:43

Kars merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-05-2020 11:30:42

Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:42:31

Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 22:23:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir