Güçlerin aşı yanlısı aile ve arkadaşlar aracılığıyla komplo topluluğunu hedef aldığından oldukça eminim.

Yakın zamanda aşıya ters tepkiler veren aşı karşıtı komplocuların aile üyelerini ve arkadaşlarını alan aşı hacminde büyük bir artış fark ettim. En gizli ve dolaylı yoldan aşı karşıtı topluluğu hedef aldıkları açık. Mantığa aykırı göründüğünden ve yalnızca aşı karşıtı görüşleri daha da sağlamlaştırdığından emin değilim.

Son oyununun ne olduğuna dair bir fikri olan var mı? Aklıma gelen tek şey, normları azınlığın aleyhine çevirmek.

77 Comments

1. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , Hasan – 200

2. Kocaeli dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 257

3. Tunceli dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Selam paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 269

4. Nevşehir dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 12

5. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 09-08-2021 10:31:05

6. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 09-08-2021 10:34:25

7. Batman dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . selam arkadaşlar sayfa cidden iyi, saolun , ziya – 80

8. Amasya dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Selam web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 423

9. Karaman merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 09-08-2021 10:39:58

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 194

11. Çanakkale dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 28

12. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Slm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 30

14. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , mehmet – 498

15. Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2021 10:55:21

16. Bitlis merkezden ben ali. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun 09-08-2021 10:56:47

17. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

18. Kırıkkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun 09-08-2021 10:57:50

19. Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

20. Isparta dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 103

21. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 133

22. Afyon dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhaba sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 253

23. Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

24. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 193

25. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 126

26. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 177

27. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 11:23:12

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 355

29. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, saolun , hatice – 152

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 467

31. Van merkezden ben memo. Mrb sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 17:31:00

32. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 301

33. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, saolun

34. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-08-2021 05:23:53

35. Ankara merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-08-2021 22:42:24

36. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , doruk – 169

37. Erzincan dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 241

38. Slm web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

39. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, saolun , ahmet – 233

40. Batman merkezden ben . Merhabalar sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 23-08-2021 07:55:10

41. Aksaray dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 326

42. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

43. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 420

44. Batman dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhaba paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 62

45. Mersin dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 112

46. Karabük dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 378

47. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

48. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

49. Tokat merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 03-09-2021 01:57:38

50. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , – 285

51. Niğde merkezden ben ali. Selam siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 03-09-2021 19:04:46

52. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanki güzel, facebookta paylaştım 03-09-2021 19:30:12

53. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 04-09-2021 07:09:14

54. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 07-09-2021 19:22:36

55. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 103

56. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 142

57. Artvin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-09-2021 20:41:56

58. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 393

59. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 11-09-2021 14:31:01

60. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

61. Tokat merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 11-09-2021 15:28:02

62. Bartın dan kimler var. Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. . Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , emin – 283

63. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım

64. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 496

65. Tokat merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-09-2021 06:19:31

66. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 380

67. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 496

68. Selamlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

69. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-09-2021 21:14:17

70. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , ziya – 5

71. Bu konu : ” Anti-vaks, önemsedikleri kişiler tarafından hedef alınıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, saolun , doruk – 204

72. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment