Çoğunuzun yaptığı gibi ben de bu denizaltıdan keyif alıyorum ama son zamanlarda aşı konusunun arttığını fark ettim. Bu, sub için hiç proaktif değil. Bazıları aşıyı tamamen farklı şekilde tedavi etmeye başlasa da, insanlarla görmeyi ve onlarla etkileşim kurmayı seviyorum.

Şüpheci olma fikrini anlıyor ve destekliyorum, ancak yardım edemem ama insanların sevdiklerinin ölmesine hazırlandıklarını çünkü hepsinin şansı var. Bu bir ikiyüzlülüktür. Kalbim, bu salgından etkilenen herkese açık.

…Hurrisugarcane tarafından gönderildi
[comments]

51 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 06:18:16

2. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 143

3. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Düzce merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 08-07-2021 06:30:16

5. Bolu dan kimler var. Anti-Vax . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 227

6. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 205

7. Balıkesir dan kimler var. Anti-Vax . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 258

8. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle güzel, sağolun , hatice – 419

9. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 122

10. Elazığ dan kimler var. Anti-Vax . Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , ali – 149

11. Nevşehir dan kimler var. Anti-Vax . Mrb paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 397

12. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 328

13. elif yılmaz Reply

Mrb siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 315

17. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , doruk – 264

18. Şırnak merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım 08-07-2021 07:03:04

19. İzmir merkezden ben ziya. Selam siteniz valla çok iyi, saolun 08-07-2021 07:13:50

20. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-07-2021 07:14:02

21. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Anti-Vax . Slm sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 308

22. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Slm web siten vallaha hayran edici, tebrikler , – 354

24. Afyon dan kimler var. Anti-Vax . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 117

25. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten iyi, şukuladım , ziya – 265

26. Slm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

27. Mersin merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 14-07-2021 04:51:25

28. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 425

29. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun

30. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

31. Yozgat merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 02:55:22

32. Mersin merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler 26-07-2021 06:21:09

33. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

34. Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

35. Hatay merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 08:36:42

36. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , gaye – 90

37. Adana merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 07-08-2021 10:56:04

38. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

39. selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 61

41. Bu konu : ” Anti-Vax ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , banu – 309

42. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 11:32:40

43. Mersin merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler 01-09-2021 15:15:31

44. Kastamonu dan kimler var. Anti-Vax . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 132

45. Zonguldak dan kimler var. Anti-Vax . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 22

Write A Comment