İktidardaki bazı kişilerin maske takmanızı ve aşı olmanızı istememelerinin nedeni, palyatif bakımın tıp endüstrisi kar marjı için bir nimet olmasıdır.

Maske=1$ Aşı=Ücretsiz Remdesivir Turu=hasta başına 3120$Birden fazla gün hastanede yatış=20.000$+

Tıbbi bir yöneticiysem ne umduğumu biliyorum.

…pillowmagic tarafından gönderildi
[comments]

25 Comments

1. Bayburt merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın valla güzel, şukuladım 23-08-2021 11:12:38

2. Elazığ dan kimler var. Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 473

3. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 125

4. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 438

5. Uşak merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 11:38:32

6. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 260

7. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun

8. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 471

9. Bingöl dan kimler var. Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr . Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 290

10. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 225

11. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler , – 295

12. Kastamonu merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 23-08-2021 13:16:55

13. Sivas dan kimler var. Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr . Selamlar paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 467

14. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 38

15. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler 26-08-2021 16:31:57

16. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 196

17. Adana merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 17:59:41

18. Niğde dan kimler var. Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , doruk – 118

19. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , hatice – 393

20. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 101

21. Bingöl merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, tebrikler 19-09-2021 09:48:56

22. Şırnak merkezden ben Emine. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 22-09-2021 15:26:59

23. Bu konu : ” Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 346

24. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Anti-Vaxx+Anti-Maske=Büyük Kâr . Slm web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 334

Write A Comment