Antifa.com’u ara

Şimdi, eğer bakarsanız, bugün ABD’yi bulan bir kişinin “birisi onu nefret yaymak için yönlendirdiğini” açıklayan bir makale olacağını biliyorum ama mesele şu. Eğer gerçekten hiç alakalı değilse, neden onu yeniden yönlendirmeyelim? neden biden antifa.com’un kendi sayfasına yönlendirmesi gerçeğini kabul etsin? Elbette, doğrudan yeniden yaratmak kolaydır, ancak bu kadar kolaysa, kafa karışıklığını gidermek için neden düzeltmiyorlar? Sanırım bu, antifa’nın biden left kampanyası tarafından desteklenebileceğini / finanse edilebileceğini ima ediyor …

“Antifa.com’u ara” üzerine 11 yorum

1. Ardahan dan kimler var. Antifa.com’u ara . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 228

2. Bu konu : ” Antifa.com’u ara ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 74

3. Malatya merkezden ben . Selam herkese paylaşım cidden iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 20:29:59

4. Trabzon dan kimler var. Antifa.com’u ara . Selam sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 325

5. Kocaeli dan kimler var. Antifa.com’u ara . Merhabalar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 344

6. Gaziantep dan kimler var. Antifa.com’u ara . Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 352

7. Bingöl dan kimler var. Antifa.com’u ara . Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 314

8. Hakkari merkezden ben ali. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-03-2021 02:35:57

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link