SS: evet biliyoruz, Antifa dot com Whitehouse web sitesine yönlendiriyor. Bu bir komplo değil, bu bir gizem değil. Bir alan adı kaydederseniz, bu alanı hemen hemen her IP’ye yönlendirebilir ve oraya yeniden yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Burada komplo yok, sadece bazılarınızı kızdırmaya çalışan sıkılmış bir trol. Artık bu konuyu yayınlamayı bırakabilirsiniz, teşekkürler.

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Antifa dot com hakkında ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 239

2. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Kırıkkale dan kimler var. Antifa dot com hakkında . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 69

4. Bu konu : ” Antifa dot com hakkında ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 161

5. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, face de paylaştım

6. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

7. Kırıkkale dan kimler var. Antifa dot com hakkında . Selam siteniz cidden çok güzel, tebrikler , doruk – 51

8. Ardahan merkezden ben . Selam sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-02-2021 03:14:20

9. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kocaeli dan kimler var. Antifa dot com hakkında . selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 143

12. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Antifa dot com hakkında . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 226

13. Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Antifa dot com hakkında ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 344

15. selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, teşekkürler

16. Adana dan kimler var. Antifa dot com hakkında . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 6

17. Bu konu : ” Antifa dot com hakkında ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 350

18. Muş merkezden ben ali. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-04-2021 17:04:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link