ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı.

ANTIFA, Oregon’da yangın çıkarırken yakalandı. Bazıları, federal bir suç olan onları başlatmak için eyalet sınırlarını aştı. Facebook ve diğer sosyal medyalarına baktığınızda ANTIFA devrimcileri / isyancıları olduklarını göreceksiniz –

Batı Kıyısı boyunca kasıtlı olarak alevler başlattıkları için kundakçılıktan tutuklanan dört kişi, bunlardan biri de yıkıcı orman yangınlarının ölüm bilançosu 29’a yükselirken karşılaşmayı sosyal medyada canlı yayınladı ve Oregon yetkilileri ‘kitlesel bir ölüm olayına’ hazırlandıkları konusunda uyardı. .

Washington eyaletinde iki adam, Oregon’da bir adam ve Kaliforniya’da bir kadın, halihazırda ölümcül alevlerle boğuşan alanlarda yangın çıkardıkları için kundakçılıkla suçlanıyor.

Şu anda Kaliforniya’da en az 20, Oregon’da sekiz ve Washington eyaletinde bir kişi öldürüldü; binlerce itfaiyeci alevleri kontrol altına almak için mücadele ediyor ve Kaliforniya ve Oregon valileri bölge sakinlerine önümüzdeki günlerde daha fazla ölüm beklemelerini söyledi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8721359/Evacuate-Wildfires-grow-Oregon-500K-flee.html

“ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı.” üzerine 12 yorum

1. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-09-2020 12:51:01

2. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 21-09-2020 09:22:27

3. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-10-2020 17:09:01

4. Kırşehir merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 19-10-2020 05:25:44

5. Uşak merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-10-2020 05:26:01

6. Afyon merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 23-10-2020 10:04:38

Yorum yapın