ANTIFA, Oregon’da yangın çıkarırken yakalandı. Bazıları, federal bir suç olan onları başlatmak için eyalet sınırlarını aştı. Facebook ve diğer sosyal medyalarına baktığınızda ANTIFA devrimcileri / isyancıları olduklarını göreceksiniz –

Batı Kıyısı boyunca kasıtlı olarak alevler başlattıkları için kundakçılıktan tutuklanan dört kişi, bunlardan biri de yıkıcı orman yangınlarının ölüm bilançosu 29’a yükselirken karşılaşmayı sosyal medyada canlı yayınladı ve Oregon yetkilileri ‘kitlesel bir ölüm olayına’ hazırlandıkları konusunda uyardı. .

Washington eyaletinde iki adam, Oregon’da bir adam ve Kaliforniya’da bir kadın, halihazırda ölümcül alevlerle boğuşan alanlarda yangın çıkardıkları için kundakçılıkla suçlanıyor.

Şu anda Kaliforniya’da en az 20, Oregon’da sekiz ve Washington eyaletinde bir kişi öldürüldü; binlerce itfaiyeci alevleri kontrol altına almak için mücadele ediyor ve Kaliforniya ve Oregon valileri bölge sakinlerine önümüzdeki günlerde daha fazla ölüm beklemelerini söyledi.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8721359/Evacuate-Wildfires-grow-Oregon-500K-flee.html

Author

74 Comments

1. Erzurum merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 13-09-2020 07:39:41

2. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım 13-09-2020 08:06:46

3. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-09-2020 12:51:01

4. Selam herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

5. Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 21-09-2020 09:22:27

6. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

7. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-10-2020 17:09:01

8. Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan yeminle iyi, saolun 02-10-2020 11:19:39

9. Kırşehir merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 19-10-2020 05:25:44

10. Uşak merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-10-2020 05:26:01

11. Afyon merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 23-10-2020 10:04:38

12. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım 24-10-2020 09:14:54

13. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 283

14. Mrb web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 207

16. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-11-2020 11:23:36

17. Ağrı merkezden ben gaye. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 23-11-2020 22:00:07

18. Samsun dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 468

19. Kırıkkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-12-2020 14:10:05

20. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, teşekkürler , gaye – 402

21. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 15-12-2020 22:44:53

22. Kocaeli merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun 21-12-2020 12:00:26

23. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , doruk – 305

24. Hakkari merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-12-2020 22:19:02

25. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

26. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 453

29. Antalya dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Mrb sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 405

30. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 481

31. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 239

32. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-02-2021 05:14:33

33. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 196

34. Rize dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Slm web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 44

35. Ordu dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 341

36. Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, sağolun , – 82

38. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 135

39. Bayburt dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Selamlar web siten gerçekten hayran edici, sağolun , gaye – 88

40. Kastamonu dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 351

41. Diyarbakır dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler , – 471

42. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 326

43. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-04-2021 19:55:10

44. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 409

45. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

46. Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

47. Mersin dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 49

48. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

49. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

50. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

51. Kilis dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Selamlar siten harbiden hayran edici, tebrikler , hatice – 314

52. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki güzel, teşekkürler , Gürbüz – 500

53. Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım

54. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım 23-05-2021 08:16:47

55. Giresun dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Selam herkese paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 371

56. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, sağolun

57. Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 215

59. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, saolun , ali – 40

60. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

61. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 435

62. Ordu dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 138

63. Sivas dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 247

64. selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

65. Bu konu : ” ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 113

66. Ağrı dan kimler var. ANTIFA, Oregon’da çıkan yangınları yakaladı. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 301

67. Niğde merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 28-07-2021 19:59:49

68. Selam bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link