Antifa.US.org şirketinde S0R0S BUILDING ANTIFA ARMY

Şahsen sorumlu olmak istiyorum mümkün Proud Boys, Qanons, Nazi sikiklerinin, Facebook kullanıcılarının ve / veya Karen Teyzenizin ölümleri? Hiciv siteme bir göz atın Antifa.US.org. Bu tarzda çok daha fazla WP içeriğine ihtiyacım var. Resmi görünümlü bir hükümet sitesinde sert dil, hiciv vb. Sağı tetiklemek için.

Reklam yok, sıfır kar elde ediyorum. Gün geçtikçe yumuşak huylu bir bilgisayar manyağıyım. Dünyanın şu anki durumuna dair varoluşsal korkumun üstesinden gelmek için gece geç saatlerde bu hiciv sitesini kırbaçladım. Yaşasın!

WordPress’te yolunuzu biliyor musunuz? Daha fazla deneyim mi istiyorsunuz? Sizin için rahatlatıcı bir akşam içki, çift girişler ve kelime sayımları içeriyor mu? Biraz buhar atmak ister misin? Şu anki Amerikan politik mizahı için derin bir yetenekleri olan, ince (ve bazen çok da ince olmayan) birkaç sıkılmış / dehşete düşmüş WordPress içerik oluşturucusunu arıyorum. Örnekler için web sitesine bakın.

Hedef: URL’yi sessiz tutun, daha fazla içerik ekleyin ve ardından muhafazakar sosyal medyada url’yi bırakmaya başlayın. LOLZ için.

İnce baskı: Yazar düzeyinde bir hesap ve benim kutsamamı alırsınız. Zaman dilimi veya teslimat yok. İçerik ve yayın durumu konusunda son söz ben olacaktı. YENİ SAYFALAR / BÖLÜMLER OLUŞTURMAK İÇİN BAZI WORDPRESS BİLMENİZ GEREKİR. Çalışmanız taslak durumunda bırakılır, yayınlardım. Sayfada gerçek isim kredisi istiyorsanız seçiminiz. Bu site en az bir yıl dolacak, url’sini veya ekran görüntülerini çalışma portföyünüzde kısıtlama olmaksızın kullanabilirsiniz. Harika bir kişi için olası editör / yönetici düzeyinde hesap.

“Antifa.US.org şirketinde S0R0S BUILDING ANTIFA ARMY” üzerine 17 yorum

1. Bitlis merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 11:19:58

2. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi valla iyi, face de paylaştım 07-10-2020 02:07:39

3. Hakkari merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 19-10-2020 05:27:25

4. Bu konu : ” Antifa.US.org şirketinde S0R0S BUILDING ANTIFA ARMY ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Emine – 362

Yorum yapın