ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı

Bunun tam bir saçmalık olduğunu düşünüyorum. Kuzenim içtenlikle bir şeyleri kırıp yok etmenin koz taraftarları olmadığına, bunun ‘antifa’ olduğuna inanıyor. Görünüşe göre, bu sağda dolaşan popüler bir teori. Sadece insanların bunu neden uzaktan bile düşündüklerini sormak için yorum yapmak, bu iddianın temeli nedir? Tüm olay hakkında herhangi bir bilgi de memnuniyetle karşılanır.

“ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı” üzerine 24 yorum

1. Niğde dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, şukuladım , – 301

2. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , gaye – 182

3. Mersin dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 155

4. Çankırı dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . Merhaba herkese siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 475

5. Şanlıurfa merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 10-01-2021 20:38:09

6. Gümüşhane dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 238

7. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-01-2021 18:11:40

8. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 111

9. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 7

10. Hakkari merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 04:46:19

11. Denizli dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . Mrb web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 163

12. Bartın dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . Merhabalar siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 140

13. Kütahya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 17:12:29

14. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 370

15. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 415

16. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 33

17. Karaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 11:36:04

18. Tekirdağ dan kimler var. ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı . Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 22

19. Bu konu : ” ANTIFA üyeleri Capitol Hill isyancılarıydı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 133

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link