Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2

Reddit’te yeni, yalnızca başka birinin bu filmi görüp görmediğini görmek için yayınlamak ve şu anda çevrimiçi bulmanın ne kadar zor olduğunu görmek için. Daha önce internette bariz bir şekilde sansürlenmiş bir şey görmemiştim.

Bu filmin, dvd dahil olmak üzere mevcut tüm platformlardan kaldırılması, 404’lü tüm incelemeler ve her ülkede mevcut olmaması garip buluyor mu? Bu belgeseli görmemiş olanlar için, küresel seçkinler hakkında bazı harika noktalara değiniyor ve Covid de dahil olmak üzere bugün dünyada meydana gelen olayları tahmin ediyor. Bunun bu gönderiden yıllar önce yapıldığını unutmayın.

“Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2” üzerine 10 yorum

1. Afyon merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-02-2021 03:22:25

2. Bu konu : ” Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2 ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, tebrikler , doruk – 117

3. Niğde merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 07-02-2021 20:13:59

4. Ağrı dan kimler var. Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2 . Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , Aylin – 265

5. Ardahan dan kimler var. Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2 . selamun aleyküm siten valla çok iyi, tebrikler , gaye – 162

6. Balıkesir dan kimler var. Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2 . Slm siteniz süper ötesi iyi, saolun , ahmet – 188

7. İzmir dan kimler var. Antik Uzaylılar ve Yeni Dünya Düzeni Bölüm 2 . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 166

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link