Herkese merhaba! Şu anda bir okul projesi üzerinde çalışıyorum ve antivax olan insanlar hakkında biraz fikir edinmek istiyorum. Onlar nereli? Neden onlar? Biraz veri isterim!

Anket şurada bulunabilir: https://www.surveymonkey.com/r/CK7J6FV Ne kadar çok yanıt olursa o kadar iyi!

Yeterli yanıt alırsam sonuçlar yayınlanacak ve bunun doğru veri olduğundan eminim.

Author

71 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

2. Selam sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 25-09-2020 06:25:14

4. Selamlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım

6. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:54

7. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Bursa merkezden ben Emine. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:47:53

9. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 149

11. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 421

12. Bolu dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım , banu – 275

13. Bursa merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım 22-10-2020 09:36:48

14. Bartın dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 170

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 119

16. Şanlıurfa dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 235

17. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:49:54

18. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 388

21. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 21:28:59

22. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:59

24. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 30

26. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, tebrikler 24-12-2020 06:48:22

27. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 66

28. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 08:38:17

29. Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler

30. Konya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 04-01-2021 14:20:23

31. Düzce merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 01:28:14

32. Çorum dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 128

33. Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler 11-01-2021 20:39:27

34. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 128

35. Samsun merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 17:07:13

36. Tekirdağ dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 191

37. Düzce merkezden ben emin. Slm sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 21:42:58

38. Artvin dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, şukuladım , banu – 91

39. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım

40. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-02-2021 15:22:38

42. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 50

43. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 337

44. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 250

45. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 390

46. Kocaeli dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 466

47. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 08:43:49

48. Balıkesir dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 423

49. Edirne dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 458

50. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

51. selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

52. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 397

53. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler , Emine – 217

54. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 216

55. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 162

56. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

57. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 392

58. Osmaniye dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Slm web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 148

59. Muş dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhabalar web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , ali – 315

60. Yozgat dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Mrb sayfan cidden çok güzel, saolun , emin – 107

61. Edirne merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 23:52:46

62. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım

63. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 407

64. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanki iyi, face de paylaştım 16-06-2021 12:33:15

65. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 17-06-2021 16:11:26

66. Iğdır dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, tebrikler , doruk – 495

67. Manisa dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 259

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link