Antivaks hastaları hakkında bir anket

Herkese merhaba! Şu anda bir okul projesi üzerinde çalışıyorum ve antivax olan insanlar hakkında biraz fikir edinmek istiyorum. Onlar nereli? Neden onlar? Biraz veri isterim!

Anket şurada bulunabilir: https://www.surveymonkey.com/r/CK7J6FV Ne kadar çok yanıt olursa o kadar iyi!

Yeterli yanıt alırsam sonuçlar yayınlanacak ve bunun doğru veri olduğundan eminim.

“Antivaks hastaları hakkında bir anket” üzerine 45 yorum

1. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 25-09-2020 06:25:14

2. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:54

3. Bursa merkezden ben Emine. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:47:53

4. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 149

5. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 421

6. Bolu dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım , banu – 275

7. Bursa merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım 22-10-2020 09:36:48

8. Bartın dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 170

9. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 119

10. Şanlıurfa dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 235

11. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:49:54

12. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 388

13. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 21:28:59

14. Kütahya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:43:59

15. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 30

16. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 66

17. İzmir merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 08:38:17

18. Konya merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 04-01-2021 14:20:23

19. Düzce merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 01:28:14

20. Çorum dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 128

21. Diyarbakır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler 11-01-2021 20:39:27

22. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 128

23. Samsun merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 17:07:13

24. Tekirdağ dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 191

25. Artvin dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, şukuladım , banu – 91

26. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-02-2021 15:22:38

27. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 50

28. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 337

29. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 250

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link