Antivaks hastaları hakkında bir anket

Herkese merhaba! Şu anda bir okul projesi üzerinde çalışıyorum ve antivax olan insanlar hakkında biraz fikir edinmek istiyorum. Onlar nereli? Neden onlar? Biraz veri isterim!

Anket şurada bulunabilir: https://www.surveymonkey.com/r/CK7J6FV Ne kadar çok yanıt olursa o kadar iyi!

Yeterli yanıt alırsam sonuçlar yayınlanacak ve bunun doğru veri olduğundan eminim.

“Antivaks hastaları hakkında bir anket” üzerine 12 yorum

1. Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 25-09-2020 06:25:14

2. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:54

3. Bursa merkezden ben Emine. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:47:53

4. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 149

5. Bu konu : ” Antivaks hastaları hakkında bir anket ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 421

6. Bolu dan kimler var. Antivaks hastaları hakkında bir anket . Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım , banu – 275

Yorum yapın