Neredeyse her aşıda antivaxxers vardı. Küçük çiçek aşısında antivakseksleyiciler, çocuk felci aşısında antivakseksleyiciler, boğmaca, kızamık, kabakulak, kızamıkçık, sarı humma ve suçiçeği aşılarında antivakseksler vardı. Mevcut antivaxxers’ın haklı olma ihtimaline karşı, kendilerinden önce gelen antivaxxers kadar yanılma şansı nedir?

… SeanScully tarafından gönderildi
[comments]

Author

33 Comments

1. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, sağolun 20-04-2021 13:45:01

2. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Antivax . Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, sağolun , Gürbüz – 376

3. Amasya dan kimler var. Antivax . Merhaba herkese sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 286

4. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Slm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 469

6. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Antivax . Mrb web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 167

7. Ağrı dan kimler var. Antivax . Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 116

8. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 05-05-2021 22:42:22

9. Erzincan merkezden ben hatice. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 21:58:49

10. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:12:44

11. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 416

12. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inanki güzel, sağolun

13. Mersin dan kimler var. Antivax . Merhaba web siten cidden güzel, teraziye tıkladım , Emine – 246

14. Tokat dan kimler var. Antivax . Merhabalar sayfan cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 368

15. Aksaray merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 04:05:43

16. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

17. Kastamonu dan kimler var. Antivax . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 285

18. Edirne merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 18-06-2021 15:32:04

19. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , hatice – 309

20. Kocaeli dan kimler var. Antivax . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , banu – 19

21. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , hatice – 294

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 198

23. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 414

24. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 433

25. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sağolun

26. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 03-07-2021 00:10:54

27. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki iyi, saolun , ali – 127

28. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım , ali – 318

29. Rize merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, şukuladım 21-07-2021 03:39:58

30. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler , gaye – 90

31. Bu konu : ” Antivax ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 250

32. Antalya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-08-2021 09:59:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link