Antivaksörlerin yaptığı araştırmayı merak ediyorum. İmmünoloji alanında doktora yapmış doktorlar mısınız veya aşılar üzerinde deneyler yaptığınız bir tesiste mi çalışıyorsunuz? Bilgilerinizi bir aile doktorundan mı alıyorsunuz yoksa googling / duckduckgo’daki araştırmadan mı? Milyonlarca makale arasında dolaştıktan sonra inancınızı güçlendiriyor ve aşının tehlikeli olduğunu söylediği tek bir makaleye mi iniyorsunuz? Bir doktorun kimlik belgesine bakmaya mı yoksa alt kısımda kredi kartı bilgilerini soran eski doktorları kullanmaya mı çalışıyorsun? Bilgilerinizi bir dizi çalışmayı listeleyen ve etrafta spam yapan tek bir facebook gönderisinden alıyor musunuz? Hatta bu çalışmaları okuyor musunuz veya bir çalışmadaki bir veya iki satıra göz atıyor musunuz ve hatta onları tam olarak anlamıyor musunuz? Hatta meslektaşlarının gözden geçirilip değerlendirilmediğini kontrol ediyor musunuz, yani bir doktor, başka bir bilim insanı tarafından incelenmeden istediği saçmalığı yazabilir. Fikrinizi oluşturmak için başarısız doktorların veya sihirli iksir satıcılarının youtube videosunu izliyor musunuz?

Gönderen … Traditional-Bee8990
[comments]

Author

6 Comments

1. Kırklareli dan kimler var. Antivaxer, araştırmalarını nasıl yürüttüklerini açıklayabilir mi? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ali – 374

2. Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 01:22:04

3. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Antivaxer, araştırmalarını nasıl yürüttüklerini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , Hasan – 158

5. Siirt dan kimler var. Antivaxer, araştırmalarını nasıl yürüttüklerini açıklayabilir mi? . Selam web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , emin – 144

6. Trabzon merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-04-2021 18:51:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link