İnsanların, hızlı aşı uygulaması hakkında herhangi bir sorusu veya şüphesi olan kişiler hakkında varsayımlarda bulunmasından bıktım.

İnsanların bana kalay-folyolu şapkacı demelerinden bıktım çünkü ilaçları yanlış sattığı ve bilimsel sahtekarlıktan dolayı birçok kez milyarlarca dolar para cezasına çarptırılan Pfizer gibi ilaç şirketlerinin hayatın bozulmaz dağıtıcısı olduğuna güvenmiyorum. – gökkuşağı çizgili, insanlığı seven kalbinin iyiliğinden bir an önce ilaç biriktiriyor.

Siyasi inançlarımın ve oy verme alışkanlıklarımın tüm yelpazesini, yalnızca bu aşılama programına nasıl devam ettiğimize ilişkin görüşlerime dayanarak, üstlenebileceklerini düşünen insanlardan bıktım – özellikle de Onların (yanlış bir şekilde) yapacağımı sandıkları şekilde oy kullanabileceğim bir ülkede bile yaşamıyorum.

İnsanların bana “karınca-vaxxer” demesinden bıktım çünkü, bizim yan etkileri bir yana bırakalım, potansiyel aşı yan etkileri konusunda endişeliyim. zaten tanıklık ediyorDeneysel aşılama teknolojilerinin küresel bir pandeminin ortasında tüm küresel nüfus üzerinde denendiği, kritik standart test aşamalarını atladığı ve benzeri görülmemiş derecede hızlı bir zaman ölçeğinde piyasaya sürüldüğü bir durumda.

Ve “ölümcül” olarak adlandırılmaktan yoruldum çünkü “aşı pasaportlarının” özgürlüğümüze bir tehdit oluşturduğuna dair endişelerim var veya hükümetin ve şirketlerin çıkarlarının “covid fırsatını” genişletmek için kullanmalarından çekiniyorum. benzeri görülmemiş bir hız ve ölçekte kontrol ve gözetim erişimi.

Bundan bıktım. Sen nasılsın?

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 254

2. Ankara dan kimler var. Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 166

3. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım 03-05-2021 16:18:08

5. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 19:04:07

6. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? . Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 58

7. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 15-05-2021 13:40:18

10. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 289

11. Slm paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok iyi, sağolun , Aylin – 160

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 110

14. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. Kırşehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 31-05-2021 02:12:14

16. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden iyi, saolun , ziya – 338

18. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 229

19. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 214

20. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 147

21. Kayseri dan kimler var. Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , hatice – 352

22. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , Gürbüz – 348

23. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım , memo – 79

24. Afyon dan kimler var. Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? . selamun aleyküm siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 268

25. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 233

26. Bu konu : ” Antyne, sürekli “anti-vaxxer” ve “tinfoil-hatter” hakaretlerinden ve ilgili varsayımlardan GERÇEKTEN bıktınız mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 452

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link