📷

Yani bir ANUBI var, oldukça iyi, GERÇEKTEN profesyonel bir web sitesi var, sahibiyle konuşuyorum ve o çok şeffaf. Varım.

Sahiplikten vazgeçti ve jetonları yaktı, hemen yatırım yapmak ve x1000 elde etmek kötü bir seçenek gibi görünmüyor. her neyse işte muhtemelen aradığınız bilgiler:

Deflasyonel para. Yüksek risk, çılgın ödül. DYOR geçerlidir!

Son olarak, ERKEN 🚀 veya hatta İLK be olma ve gerçek bir roket gemisine binme şansı.

Pancakeswap V2 geçişini tamamlar tamamlamaz lansman tarihi sosyal kanalda duyurulacak.

ANUBI, pancakeswap V2’de başlatılan ilk BSC token olacak!

TOKENOMİK:

Toplam arz: 100,000,000,000,000,000✅

Fırlatıldığında% 45 yanar.

% 5 Pazarlama hızla fırladı (airdrop’lar, reklamlar vb. İçin geliştirme fonu) .✅

Pancakeswap’te Demokratik Lansman.

LP Havuzu kilitlendi.

Sözleşme mülkiyetinden vazgeçildi.

Topluluk Odaklı.✅

Geliştiriciler, twitter ve reddit yapmak için bile çaba sarf ettiler, bu yüzden açıkça bu madalyonun başarılı olmasını istiyorlar.

1. kademe borsalara kadar pazarlamaya devam edeceklerini iddia ediyorlar ve ne yaptıklarını biliyor gibi görünüyorlar.

Oldukça iyi bir yol haritası da var.

Çöpe atılacak balina ve standart deflasyonist belirteç yok. Bir BNB veya iki IMO atmamaya gerek yok, yarın 100x yaptığımızda kendini tekmelemek istemiyorum

Sosyal medya ve web sitesi:

İnternet sitesi: https://anubicoin.army/

Telgraf: https://t.me/AnubiCoin

Twitter: https://twitter.com/anubicoin?s=21

Author

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 393

2. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Amasya merkezden ben emin. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 24-04-2021 00:47:33

4. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 24-04-2021 03:40:27

5. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , Emine – 38

6. Bilecik merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 28-04-2021 21:59:08

7. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, sağolun , memo – 436

8. Osmaniye dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 326

9. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 03-05-2021 18:58:05

10. Zonguldak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-05-2021 18:10:01

11. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 133

12. Çorum dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , ali – 5

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link