📷

Yani bir ANUBI var, oldukça iyi, GERÇEKTEN profesyonel bir web sitesi var, sahibiyle konuşuyorum ve o çok şeffaf. Varım.

Sahiplikten vazgeçti ve jetonları yaktı, hemen yatırım yapmak ve x1000 elde etmek kötü bir seçenek gibi görünmüyor. her neyse işte muhtemelen aradığınız bilgiler:

Deflasyonel para. Yüksek risk, çılgın ödül. DYOR geçerlidir!

Son olarak, ERKEN 🚀 veya hatta İLK be olma ve gerçek bir roket gemisine binme şansı.

Pancakeswap V2 geçişini tamamlar tamamlamaz lansman tarihi sosyal kanalda duyurulacak.

ANUBI, pancakeswap V2’de başlatılan ilk BSC token olacak!

TOKENOMİK:

Toplam arz: 100,000,000,000,000,000✅

Fırlatıldığında% 45 yanar.

% 5 Pazarlama hızla fırladı (airdrop’lar, reklamlar vb. İçin geliştirme fonu) .✅

Pancakeswap’te Demokratik Lansman.

LP Havuzu kilitlendi.

Sözleşme mülkiyetinden vazgeçildi.

Topluluk Odaklı.✅

Geliştiriciler, twitter ve reddit yapmak için bile çaba sarf ettiler, bu yüzden açıkça bu madalyonun başarılı olmasını istiyorlar.

1. kademe borsalara kadar pazarlamaya devam edeceklerini iddia ediyorlar ve ne yaptıklarını biliyor gibi görünüyorlar.

Oldukça iyi bir yol haritası da var.

Çöpe atılacak balina ve standart deflasyonist belirteç yok. Bir BNB veya iki IMO atmamaya gerek yok, yarın 100x yaptığımızda kendini tekmelemek istemiyorum

Sosyal medya ve web sitesi:

İnternet sitesi: https://anubicoin.army/

Telgraf: https://t.me/AnubiCoin

Twitter: https://twitter.com/anubicoin?s=21

Author

39 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 393

2. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Amasya merkezden ben emin. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 24-04-2021 00:47:33

4. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun

5. Kocaeli merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 24-04-2021 03:40:27

6. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , Emine – 38

7. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, saolun

8. Bilecik merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 28-04-2021 21:59:08

9. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, sağolun , memo – 436

10. Osmaniye dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 326

11. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, teşekkürler 03-05-2021 18:58:05

12. Zonguldak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-05-2021 18:10:01

13. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 133

14. Çorum dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , ali – 5

15. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 15

16. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, face de paylaştım , mehmet – 226

17. Artvin dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 215

18. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 479

19. Ağrı dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . Selam herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 173

20. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 313

21. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

22. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 17:12:16

23. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım 17-06-2021 21:07:58

25. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Bu konu : ” ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 50

27. Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten yeminle güzel, şukuladım 05-07-2021 06:33:37

28. Sakarya merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 10-07-2021 05:47:50

29. Karaman dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . Merhabalar web sitesi cidden güzel, teşekkürler , Gürbüz – 196

30. Van merkezden ben Aylin. Slm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-07-2021 01:36:39

31. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Batman dan kimler var. ANUBI $ BSC cevheri, ADİL LANSMAN, Topluluk odaklı, ön satış yok, balina kanıtı, feshedilmiş sözleşme . selamun aleyküm siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 493

33. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

34. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 02:48:39

35. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

36. Rize merkezden ben Aylin. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 01:13:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link