Şahsen ben onların, bu dünya dışı varlıkların uzun zaman önce gezegenimize gelip genetik olarak insanları yaratmak için DNA’larını verdikleri iddiasını desteklemek için yeterli kanıt olduğuna inanıyorum. Dini metinlere, antik mitlere ve tarihimizdeki eski uzaylıların tüm örneklerine dalmaya başlarsanız, bunların hepsi bu varlıklara atıfta bulunduklarını anlamaya başlar. Tüm bunlar doğru olsa bile, bu evrenin dokusunu oluşturan tek gerçek Tanrı’ya hala inanıyorum. Onlar her zaman var olan, olacak veya var olacak her şeyi yaratan en yükseklerin en yükseği olacaklar, ancak yine de uzaylı bir ırkın insanın yaratılışına doğrudan katkısı olduğuna inanıyorum. Merak ediyorum da, herhangi biriniz aynı veya benzer hissettiniz mi? Yaratılışımız ve bu evrendeki yerimiz için her türlü fikre açığım. Bazen tamamen zıt fikirler duymak da faydalıdır, bu fikirler olmadan kendi kendime hiç düşünmemiş olabileceğim şeyleri sorgulamaya yardımcı olur. Ayrıca, inanabileceğiniz herhangi bir dine de zarar vermiyorum, çünkü bildiğim tek şey, her şeyin mümkün olduğunu ve artık hiçbir şeyi gözden düşürmem. Ben sadece hakikat yolculuğunda çok açık fikirli bir insanım. Yaşayan kardeşler olmak için çok heyecan verici bir zaman !!!

Author

56 Comments

1. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler 03-09-2020 22:11:07

2. Slm sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2020 22:17:37

4. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 03-09-2020 22:50:36

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, saolun

6. Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

7. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 11:04:21

8. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım 15-09-2020 02:36:53

9. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-09-2020 10:10:14

10. Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, saolun

11. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun

12. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:20:27

13. Amasya merkezden ben banu. Selamlar web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 07-10-2020 12:17:42

14. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 234

15. Düzce merkezden ben Emine. Selam web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 05:22:39

16. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

17. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 30-10-2020 18:44:41

18. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle güzel, tebrikler , doruk – 53

19. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun , banu – 214

20. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, saolun , ziya – 422

21. Zonguldak merkezden ben memo. Merhabalar siteniz valla hayran edici, teşekkürler 04-12-2020 04:32:09

22. Tekirdağ merkezden ben . Slm web siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-12-2020 10:15:59

23. Batman merkezden ben memo. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım 05-12-2020 10:47:16

24. Erzurum dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 326

25. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 08-12-2020 11:31:03

26. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler

27. Artvin merkezden ben . Merhabalar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:45:50

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 115

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 220

30. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler

31. Zonguldak dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 466

32. Adana dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , emin – 37

33. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

34. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

35. Iğdır dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 77

36. Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 179

38. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 196

39. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 203

40. Zonguldak dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 245

41. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 444

42. Adana dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 275

43. Kırklareli dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 172

44. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 01:42:49

45. Gürbüz Reply

Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

46. Bitlis dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Merhabalar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 103

47. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, tebrikler

48. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 205

49. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım 22-04-2021 19:29:14

50. Kocaeli dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 384

51. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 07-05-2021 07:32:07

53. Zonguldak dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Merhaba web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 26

54. Niğde dan kimler var. Anunnaki’ye inanıyor musun? . Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 186

55. Mrb bu web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link