Anunnaki’ye inanıyor musun?

Şahsen ben onların, bu dünya dışı varlıkların uzun zaman önce gezegenimize gelip genetik olarak insanları yaratmak için DNA’larını verdikleri iddiasını desteklemek için yeterli kanıt olduğuna inanıyorum. Dini metinlere, antik mitlere ve tarihimizdeki eski uzaylıların tüm örneklerine dalmaya başlarsanız, bunların hepsi bu varlıklara atıfta bulunduklarını anlamaya başlar. Tüm bunlar doğru olsa bile, bu evrenin dokusunu oluşturan tek gerçek Tanrı’ya hala inanıyorum. Onlar her zaman var olan, olacak veya var olacak her şeyi yaratan en yükseklerin en yükseği olacaklar, ancak yine de uzaylı bir ırkın insanın yaratılışına doğrudan katkısı olduğuna inanıyorum. Merak ediyorum da, herhangi biriniz aynı veya benzer hissettiniz mi? Yaratılışımız ve bu evrendeki yerimiz için her türlü fikre açığım. Bazen tamamen zıt fikirler duymak da faydalıdır, bu fikirler olmadan kendi kendime hiç düşünmemiş olabileceğim şeyleri sorgulamaya yardımcı olur. Ayrıca, inanabileceğiniz herhangi bir dine de zarar vermiyorum, çünkü bildiğim tek şey, her şeyin mümkün olduğunu ve artık hiçbir şeyi gözden düşürmem. Ben sadece hakikat yolculuğunda çok açık fikirli bir insanım. Yaşayan kardeşler olmak için çok heyecan verici bir zaman !!!

“Anunnaki’ye inanıyor musun?” üzerine 15 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2020 22:17:37

2. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 03-09-2020 22:50:36

3. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 11:04:21

4. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-09-2020 10:10:14

5. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:20:27

6. Amasya merkezden ben banu. Selamlar web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 07-10-2020 12:17:42

7. Bu konu : ” Anunnaki’ye inanıyor musun? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 234

8. Düzce merkezden ben Emine. Selam web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 05:22:39

Yorum yapın