Çoğumuzun bildiği gibi, AOC politika dünyasındaki bir sonraki büyük şey olarak lanse edilmektedir. Elit’in onun için planları olduğundan şüphe yok, bu çok açık. Bununla birlikte, onun Elit’in bir parçası olduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa değilse, onun Ultra Ultra’d olduğuna inanıyor musunuz?

Benim “kanıt” ım temelde bu, onun ilk Instagram yazısı. Damalı deseni nedeniyle semboliktir. Bilenler anlardı. Dürüst olmak gerekirse, bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşündüm, ancak daha sonra yayınladığı tarihe baktım. 23 Ocak. 23, Elit’in kullandığı bir başka sembolik sayıdır (yine, bilenler için).

https://www.instagram.com/p/kG2nw/

Bir sonraki kanıt, 23 Şubat’ta yaptığı mesajdır. Yine, 23. Bu kez, üzerinde 33 sayısı olan bir pizzanın (daha fazla sembolizm) önünde duruyor (bu şimdi aptallaşıyor). 33 sayısı, en yüksek düzeni simgelediği için Masonluk dünyasında semboliktir. Tıpkı altyazısının okuduğu gibi, bu oldukça “doğrudan doğruya”.

https://www.instagram.com/p/HXvo7MShbY/

Ayrıca, Alexandria Ocasio-Cortez tam 23 karaktere sahip. Hepimiz Elite’in numerolojisini nasıl sevdiğini biliyoruz, değil mi? AOC harfleri, yeniden düzenlendiğinde, göz merkezde olacak şekilde Illuminati üçgenini de oluşturabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sembolizmi bilmeyenlere, teneke folyo şapka komplo teorisyeni gibi geliyor muyum? Bir somun?
Gösterilen sembolizmi anlayanlara (gerçekten bu soruyu sorduğum önemli insanlar), dürüstçe ne düşünüyorsunuz?

Author

91 Comments

1. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-06-2020 04:37:54

3. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Karabük merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 24-06-2020 11:31:01

5. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

6. Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım yeminle güzel, teşekkürler 24-06-2020 11:40:21

7. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

8. Kastamonu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 24-06-2020 12:24:56

9. Nevşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, teraziye tıkladım 30-06-2020 08:01:56

10. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Sivas merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 02-07-2020 07:36:46

12. Aksaray merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, facebookta paylaştım 02-07-2020 11:58:15

13. Malatya merkezden ben doruk. Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 01:14:06

14. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım

15. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

16. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-07-2020 15:22:41

17. Kilis merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 24-07-2020 04:16:10

18. selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Hatay merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 10:38:46

20. Selamın aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 08:07:03

22. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

23. Gürbüz Reply

Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım

24. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

25. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

26. Giresun merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler 15-08-2020 06:17:00

27. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

28. Kırşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, saolun 23-08-2020 07:13:31

29. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 24-08-2020 16:05:53

30. Selamlar siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım

31. Tokat merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-09-2020 07:22:26

32. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-09-2020 10:12:05

33. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

34. Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler

35. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

36. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

37. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

38. Selamlar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

39. Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım

40. Bursa merkezden ben ahmet. Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:41:59

41. Balıkesir merkezden ben memo. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 11:25:42

42. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

43. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

44. Bursa dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 4

45. Mersin merkezden ben banu. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-10-2020 16:22:44

46. Aydın merkezden ben hatice. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-11-2020 02:15:54

47. Bingöl dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Mrb bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , emin – 55

48. elif yılmaz Reply

Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

49. Karabük dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler , Aylin – 247

50. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:35:31

51. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 196

52. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 109

53. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-12-2020 22:33:36

54. Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, linkedinde paylaştım

55. Ankara dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 363

56. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun

57. Eskişehir dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 294

58. Muğla dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 41

59. Selamlar siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

60. Çorum merkezden ben memo. Selam herkese sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 31-12-2020 12:29:57

61. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , banu – 370

62. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 17:14:00

63. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, şukuladım , ziya – 216

64. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, face de paylaştım , ahmet – 139

65. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

66. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım 09-02-2021 00:56:22

67. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 439

68. Diyarbakır dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 360

69. Muğla dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 304

70. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 16

71. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

72. Selamın aleyküm siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

73. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 231

74. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 414

76. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 6

77. Bu konu : ” AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? ” çok güzel. Selam siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 74

78. Giresun dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 172

79. Bayburt dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 322

80. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

81. Bolu dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 433

82. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2021 04:53:32

83. Bartın merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, saolun 07-05-2021 05:15:14

84. Kayseri dan kimler var. AOC, İlluminati’de ve / veya MK Ultra’d. İçeride ispat. Ne düşünüyorsun? . Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 483

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link