“‘Emsal belirleme'”:
https://www.indiatimes.com/trending/environment/largest-asteroid-to-come-close-to-earth-533813.html
https://www.nytimes.com/2019/04/06/health/drug-resistant-candida-auris.html

Son veba:

https://www.nationalgeographic.com/science/article/drug-resistant-superbug-candida-auris-thriving-hospitals-coronavirus-era

4 İçin, seyretmek, gün kuyruklu yıldızh, bu fırın gibi yanacak; ve tüm gururlar, evet ve kötülük yapan her şey anız olacak ve gelecek gün onları yakacak, Her Şeye Egemen RAB diyor ki, onlara ne kök ne de dal bırakacak.

2 Ama ismimden korkan sana kanatlarında şifayla doğacak doğruluk güneşi; ve ahırın buzağıları gibi büyüyeceksiniz.

3 Ve kötülerin üzerine yürüyeceksiniz. Ayaklarının altında kül olacaklar

Bunu yapacağım gün, diyor Her Şeye Egemen RAB.
– Malaki 4

Son çözümün başlangıcı (vahiy):
Rab’bin Günü
(Zephaniah 1: 7-18; 2 Peter * 3: *10-13)

1Ama kardeşlerim, zamanı ve mevsimleri size yazmama gerek yok. 2Kendiniz için mükemmel bilirsiniz Rabbin günü gece hırsız olarak gelir. 3“Barış ve güvenlik” diyecekleri zaman için; sonra ani yıkım kuyruklu yıldızh onların üzerine çocuğu olan bir kadına travma; ve kaçmayacaklar. 4Ama kardeşler, karanlıkta değilsiniz, o gün sizi hırsız olarak ele geçirsin. 5Sizler ışığın çocuklarısınız ve gündüzün çocuklarısınız: biz geceden de karanlıktan da değiliz. 6Bu yüzden uyumayalım yapmak diğerleri; Ama izleyelim ve ayık olalım. 7Gece uyuyan onlar için; ve sarhoş olanlar gece sarhoş olurlar. 8Ama günün olan bizler ayık olalım, iman ve sevginin göğüs zırhını takalım; ve bir miğfer için, kurtuluş umudu. 9Tanrı bizi gazaba değil, Rabbimiz İsa Mesih’ten kurtuluş elde etmeye görevlendirdi. 10Bizim için kim öldü, uyansak da uyusak da onunla birlikte yaşamalıyız. 11Bu nedenle, siz de yaptığınız gibi, birlikte rahatlayın ve birbirinizi düzeltin.

“Ve ben de sana dedim ki, Sen Peter sensin ve bu kayanın üzerine kilisemi inşa edeceğim; ve cehennemin kapıları ona galip gelmeyecektir. “
https://biblehub.com/matthew/16-18.htm

a = 1, z = 26
https://www.dcode.fr/word-value
ZEPHANIAH = 88, FUNGUS = 88 kıyamet = 113 (“aleaven Ağacı”)
Peter,titan,Yhwh= 64. **Hırsız, ben-n, N-ight (“Titn“)
İsa = 74, kaya = 47

Parturis (latin): Travail + Doğum Sancıları + Anne ve çocuk.
https://www.wordhippo.com

Author

16 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 392

3. Ardahan merkezden ben . Selamlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 11-03-2021 02:14:26

4. Malatya dan kimler var. Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. . Selamlar siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , ali – 152

5. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler , Aylin – 168

6. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 223

7. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 40

8. Bartın dan kimler var. Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , Aylin – 292

9. Konya merkezden ben Aylin. Merhabalar siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 16:40:05

10. Yozgat merkezden ben . Merhaba web siten valla hayran bıraktı, saolun 26-03-2021 18:51:00

11. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

12. Selamlar sayfanız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun , Hasan – 60

14. Tokat merkezden ben Aylin. Slm sayfa inan ki güzel, tebrikler 08-04-2021 21:42:23

15. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 300

16. Bu konu : ” Apoc: “Bakın, bir fırın gibi yanacak gündüz kuyruklu yıldızı; & tüm gururlu, evet & kötülük yapan her şey anız olacak.” (Tanrı CandidaAUris’i yok ediyor), “Part-Uris”. Cometa Intercidat. KÜRK EN NOCTE, “FIN”, arrêt, “têrra” [Terra-‘Cota'(“Baked Earth”)], a-‘pop’-his, Stoning. Jewele ‘2021. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link