/ss bu eski “orijinal komplomuzu örtmek için onları farklı bir komploya inandır” numarası olabilir. Aynı şeyi JFK’de de yaptılar. Seni ateş edenin bir komplo olduğuna inandırdılar ama aslında bir suikast olduğunu düşündüğün sürece planı işe yaradı. Bakın JFK suikaste uğramadı. Sahte yaptı. Ve belki uzay fırlatma sahteydi, ama insanları uzaklaştırmak için uzaylıların isimlerini koydular.

21 Comments

1. Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 05-08-2021 03:15:36

3. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. İzmir dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , Hasan – 33

5. Bu konu : ” Apollo 11 astronotları ” çok güzel. Mrb web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 300

6. Ordu dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 227

7. Yalova dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 409

8. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun

9. Konya merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 20:19:17

10. Ordu dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , Aylin – 3

11. Kars dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Selam siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 58

12. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Apollo 11 astronotları ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 252

14. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Manisa merkezden ben ahmet. Slm sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 08-09-2021 05:42:20

16. Erzurum dan kimler var. Apollo 11 astronotları . selamun aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 420

17. Bu konu : ” Apollo 11 astronotları ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 292

18. Kayseri dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, tebrikler , memo – 17

19. Siirt dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 291

20. Aydın dan kimler var. Apollo 11 astronotları . Mrb web siten vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 72

Write A Comment