Apollo Affair’in Wikipedia versiyonu neyin yanlış olduğunu açıklamak için iyi bir iş çıkarıyor.

NS Apollon Mesele Bir ABD şirketi olan Nuclear Materials and Equipment Corporation’ın (NUMEC), Pittsburgh banliyölerinde Apollon ve Parks Township, Pennsylvania, İsrail’in nükleer silah programına gittiği şüphesiyle, 200-600 pound (91-272 kg) yüksek oranda zenginleştirilmiş uranyum kaybettiği için soruşturuldu.

Wikipedia, NUMEC’in o sırada dünyanın en büyük Eritme Şirketi olan ASARCO’nun ekonomik kontrolü altındaki bir Penny Stock şirketinden (San Toy Mining) kurulduğundan asla bahsetmez ve aslında aşağıdaki kaynak dışında hiçbir kaynak.

ASARCO’nun sahibi olduğu Rockefeller’lar ve güvenilir ajanlar Rothschild’ler, Guggenheim ailesi.

Merak ediyorsanız Katie Perry açısı.

San Toy Mining, bir zamanlar orijinal sahipleri tarafından şirketi Katy Perry’nin büyük amcası Charles M. Schwab’dan geri almak için çok yıllı bir dava çabasının konusuydu.

https://d-state-research.com/home/more-on-the-apollo-affair-the-jfk-era-sale-of-highly-enriched-uranium-by-some-pittsburgh-businessmen-part- 5/

Author

69 Comments

1. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 47

2. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

3. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun

6. Aksaray merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 02:19:09

7. Amasya merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2021 02:23:29

8. Sinop merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 02:24:04

9. Mardin merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım 26-07-2021 02:27:13

10. Bayburt dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 101

11. Kocaeli dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Slm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 149

12. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 197

13. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım , – 80

14. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha hayran edici, şukuladım , banu – 489

15. İzmir dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Slm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım , ali – 27

16. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 119

17. selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kırıkkale merkezden ben . Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 26-07-2021 02:38:49

19. Karabük dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Mrb siten inanki mükemmel, şukuladım , doruk – 422

20. Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 26-07-2021 02:41:15

21. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

22. Van merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 26-07-2021 02:43:02

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 221

24. Niğde dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 199

25. Artvin merkezden ben ali. Selam paylaşım cidden çok güzel, sağolun 26-07-2021 02:46:04

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 492

27. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım , hatice – 251

28. Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım

29. Yalova dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 52

30. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

31. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, saolun

32. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 130

33. Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

34. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, saolun , gaye – 5

35. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 26-07-2021 02:59:03

36. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım

37. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Uşak merkezden ben emin. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-07-2021 04:30:03

39. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhabalar web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 26-07-2021 09:58:17

40. Kilis dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 454

41. Selam bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

42. Merhaba sayfanız vallaha iyi, linkedinde paylaştım

43. Kırklareli dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 1

44. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 08:39:29

45. Çankırı merkezden ben ziya. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 02:55:37

46. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun

47. Yozgat dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selamlar paylaşım yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 294

48. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

49. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, şukuladım

50. Trabzon merkezden ben banu. Selam paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-08-2021 23:52:55

51. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

52. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 103

53. Kütahya dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selam herkese sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım , – 148

54. Sivas dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selamlar web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 255

55. Artvin merkezden ben Emine. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 27-08-2021 19:18:14

56. Çorum dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 321

57. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki iyi, teşekkürler , emin – 402

58. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , memo – 242

59. Düzce merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 10-09-2021 07:37:21

60. Bu konu : ” Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 306

61. Antalya dan kimler var. Apollo Affair (1965) bir dizi farklı komployu bir araya getiriyor, JFK, Rosenbergler, . Selam herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 227

62. Yalova merkezden ben ziya. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-09-2021 02:18:37

63. Manisa merkezden ben ali. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 24-09-2021 19:45:43

64. İstanbul merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanki güzel, şukuladım 26-09-2021 14:04:25

Write A Comment