Kategoriler
Genel

Apple Air Pods ile Netflix ve Canlı Dinleme’deki Gray State’ten “komplo teorisi ile ilgili olan şey, bir noktada artık teori olmamasıdır”

“Komplo teorisi ile ilgili olan şey, Netflix’teki Gray State’ten bir noktada artık teori olmaması.”

Netflix’in bilgi toplamam için şüpheli bir kaynak olduğunu anlasam da, bu alıntı doğrudur. Bu, bugün Amerika’daki en endişe verici gerçeklerden birine işaret ederek hızla takip edildi; insanlar özgürlüklerini ve mahremiyetlerini mutlulukla veriyorlar. Gizlenecek hiçbir şeyiniz olmadığı için, gizlilik hakkınızı teslim ettiğiniz anlamına gelmez.

Olduğu söyleniyor, eminim çoğu bağlı bir telefon “canlı dinlemek” veya temelde uzaktan telefon mikrofon içine dokunun ve makul mesafe içinde telefon bakla duymak duymak iPhone’lar ile Air Pod özelliği farkında. Bu doğru, bu teknoloji şimdi her gün insanların elinde. Şimdi, gizlilik nihayetinde tecrit gerektirecektir.

İnsanların Facebook, Twitter, Instagram’daki sahte yaşamlarına o kadar bağlı oldukları, ürpertici oldukları, çevrimiçi olarak gösterdikleri yaşam için gerçek gizliliklerini feda etmeye istekli. Daha da kötüsü, eğer o insanlar değilseniz, neler olup bittiğinden bahsediyorsa veya bandwagon’a katılmayı reddediyorsanız, aykırı sizsiniz. Tuhafsın. Ama sonra, bu şekilde tasarlandı …. Değil mi?

“Apple Air Pods ile Netflix ve Canlı Dinleme’deki Gray State’ten “komplo teorisi ile ilgili olan şey, bir noktada artık teori olmamasıdır”” için 23 yanıt

Ağrı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 21:44:05

Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, saolun 30-05-2020 22:08:19

Erzincan merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 05-06-2020 11:02:27

Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, saolun 08-06-2020 19:52:54

Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım 28-06-2020 13:53:16

Burdur merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:25:39

Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 06:17:08

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa cidden hayran edici, tebrikler 12-07-2020 17:24:32

Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 18-07-2020 14:45:47

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-07-2020 18:19:08

Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-07-2020 22:26:55

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 20:17:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir