Silahlar, Bankalar ve İlaç şirketlerinin parçalanması ve durdurulması gerekiyor, ancak korkarım ki bu faşist ülkede çok geç. Bina 7’nin nasıl yıkıldığı gibi olması gerekecek, iyi planlanmış patlamalar çok küçük bir serbest düşüşe neden olacak.

Amerikan şirketleri devletle birleşti. Faşizmin tanımı budur.

Ama söylediklerinize oy verdik? Ne olursa olsun çıkış yolumuzu oylamanın bir yolu yok.

Siyah, beyaz, libtard, cuckervitive-fuck o bölüm bok!

Ait olduğunuz tek grup ekonomik sınıfınızdır. Son Joker, Parazit ve yeni Snowpiercer şovuyla birlikte, Amerikan zeitgeist’e gireceğimiz 2 sınıf bölümünün ve ihtiyacımız olan tek fabrikaların Guilotinler inşa edeceği umudum var.

En güçlü şirketlerin özel ordularıyla derhal kontrolü ele geçirmemesi için bir sınıf olarak birleşmeliyiz.

Süper zengin milyarderler ve onların mürettebatı var ve geri kalanımız da var. Hükümette hiçbir şey olmaz, çoğunluğu incitmez ve sadece 100 aileye fayda sağlar.

Dikkatinizi ulusal politikaya odakladığınızda, eviniz kırılırken ve çocuklarınız tecavüz ederken aynı öngörülebilir havai fişek gösterisini izlemek gibi bir şey olduğunu fark edin.

Söylediklerime katılmıyorsanız, lütfen konuşalım, ama partizan altın balığı için sıfır sabrım var.

Author

96 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, twitter da paylaştım

2. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-06-2020 00:51:15

3. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

5. Iğdır merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 18-06-2020 14:23:49

6. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Selam herkese sayfan harbiden iyi, facebookta paylaştım

8. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki çok iyi, tebrikler 02-07-2020 16:19:06

9. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 11:05:50

10. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler

11. Karaman merkezden ben ali. Merhabalar sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun 13-07-2020 02:28:55

12. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-07-2020 18:39:55

13. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-07-2020 21:04:06

14. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler

15. Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun 30-07-2020 19:02:26

17. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Adana merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 07-08-2020 19:35:39

21. Kilis merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın inan ki güzel, linkedinde paylaştım 11-08-2020 17:37:06

22. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım

24. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-08-2020 22:45:11

25. Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, sağolun 27-08-2020 02:17:07

27. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. Mersin merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 09:54:09

29. Bilecik merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:44:15

30. Selam herkese sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

31. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

33. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

34. Merhaba sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

35. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

36. Uşak merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 14:08:52

37. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler , memo – 10

39. Erzurum merkezden ben ali. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 29-10-2020 08:51:18

40. Manisa merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 21:56:55

41. Ankara merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 20-11-2020 01:00:43

42. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, face de paylaştım

43. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 105

44. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 176

46. Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, sağolun

47. Çankırı merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 22:57:32

48. Zonguldak merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım 18-12-2020 02:20:40

49. Burdur merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım 20-12-2020 12:50:42

50. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

51. Artvin dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selamlar paylaşım valla hayran edici, tebrikler , emin – 72

52. Bayburt dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selam herkese siten yeminle çok iyi, saolun , ahmet – 185

53. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 01-01-2021 23:14:18

54. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Gümüşhane dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 289

56. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 105

57. Bursa dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 472

58. Tunceli dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Merhabalar siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 53

59. Muğla merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, saolun 27-01-2021 13:34:25

60. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, sağolun , ziya – 457

61. Bilecik merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım 28-01-2021 01:07:29

62. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 320

63. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

64. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

65. Amasya dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Merhabalar web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , – 3

66. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

67. Kocaeli dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 195

68. Bolu dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Slm paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 206

69. Gümüşhane dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 285

70. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-04-2021 08:25:10

71. Erzurum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım 06-04-2021 18:04:24

72. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , – 365

73. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 09-04-2021 05:39:22

74. Erzurum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım 09-04-2021 22:37:42

75. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 303

76. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

77. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

78. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 279

79. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, tebrikler , Gürbüz – 120

80. Antalya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 07-05-2021 05:36:02

81. Bu konu : ” Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok güzel, saolun , ali – 16

82. Artvin dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 314

83. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 27-05-2021 05:46:40

84. Samsun dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 382

85. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 352

86. Bartın merkezden ben Hasan. Slm sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 12-06-2021 22:16:04

87. Düzce merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, saolun 16-06-2021 21:05:34

88. Tekirdağ dan kimler var. Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , ali – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link