Kategoriler
Genel

Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant

Silahlar, Bankalar ve İlaç şirketlerinin parçalanması ve durdurulması gerekiyor, ancak korkarım ki bu faşist ülkede çok geç. Bina 7’nin nasıl yıkıldığı gibi olması gerekecek, iyi planlanmış patlamalar çok küçük bir serbest düşüşe neden olacak.

Amerikan şirketleri devletle birleşti. Faşizmin tanımı budur.

Ama söylediklerinize oy verdik? Ne olursa olsun çıkış yolumuzu oylamanın bir yolu yok.

Siyah, beyaz, libtard, cuckervitive-fuck o bölüm bok!

Ait olduğunuz tek grup ekonomik sınıfınızdır. Son Joker, Parazit ve yeni Snowpiercer şovuyla birlikte, Amerikan zeitgeist’e gireceğimiz 2 sınıf bölümünün ve ihtiyacımız olan tek fabrikaların Guilotinler inşa edeceği umudum var.

En güçlü şirketlerin özel ordularıyla derhal kontrolü ele geçirmemesi için bir sınıf olarak birleşmeliyiz.

Süper zengin milyarderler ve onların mürettebatı var ve geri kalanımız da var. Hükümette hiçbir şey olmaz, çoğunluğu incitmez ve sadece 100 aileye fayda sağlar.

Dikkatinizi ulusal politikaya odakladığınızda, eviniz kırılırken ve çocuklarınız tecavüz ederken aynı öngörülebilir havai fişek gösterisini izlemek gibi bir şey olduğunu fark edin.

Söylediklerime katılmıyorsanız, lütfen konuşalım, ama partizan altın balığı için sıfır sabrım var.

“Apple Autocorrect’in Reçeteyle Satılan İlaç adlarının nasıl heceleneceğini bildiğini fark ettiniz mi? -Küçük Rant” için 18 yanıt

Aksaray merkezden ben ahmet. Merhabalar siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-06-2020 00:51:15

Iğdır merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 18-06-2020 14:23:49

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 11:05:50

Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-07-2020 18:39:55

Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-07-2020 21:04:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir