Kategoriler
Genel

Apple U2 albümünü ekledi ve bu alt bölümden şikayet ettiğimde çıkarttı

Bunu iki kez yorumladım – Apple o boktan U2 albümünü rızam olmadan ekledi, sonra kaldırdım. Dikkat edin, iOS’umu bile güncellemiyorum, bu yüzden ilk etapta nasıl eklediklerini bilmiyorum.

Albümü ilk kez çıkardıktan sonra, birkaç hafta sonra tekrar geri döndüğünü fark ettim, bu yüzden bu ihlale ilişkin başka bir yazıya yorum yaptım. Yine, bu arada iOS’umu güncellemedim. Bu konuda yorum yaptıktan sonra, bu sefer kaldırmamış olsam da albümün tekrar gittiğini görüyorum.

“Apple U2 albümünü ekledi ve bu alt bölümden şikayet ettiğimde çıkarttı” için 15 yanıt

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, sağolun 26-05-2020 03:41:49

Diyarbakır merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-06-2020 12:01:33

Kırklareli merkezden ben banu. Selam siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-06-2020 22:10:33

Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 29-06-2020 02:26:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir