Başlıklar eğlencelidir ha? Lol

Tamam ciddiyetle burada başka bir gönderi hakkında yorum yapıyordum ve şubat yazmaya gittim ve anında Şubat olarak değişti. Şimdi yanlışsam düzeltin Şubat doğru yazım veya başka bir yol. Biraz garip Mandela etkisi anı. Çünkü yemin ederim hayatım boyunca şubatta yazacağım. Yemin ederim hep böyle yazıldı. Bunu fark eden biri var mı, yoksa bunca zamandır bir derpy miydim?

Author

32 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Çorum merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, saolun 10-02-2021 07:47:57

3. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Bitlis dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Selam sayfan valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 322

5. Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. Mrb sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 396

6. Kırklareli dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 112

7. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 08:17:48

8. Muş dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 196

9. Osmaniye merkezden ben . Slm paylaşımınız valla güzel, teraziye tıkladım 10-02-2021 11:40:06

10. Yalova dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 220

11. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Selam siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 57

12. Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 442

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, face de paylaştım

14. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

15. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz valla iyi, sağolun 10-02-2021 11:50:38

16. Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 333

17. Adana merkezden ben Gürbüz. Selam web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 10-02-2021 12:05:18

18. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 173

20. Karaman merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 12:43:56

21. Hatay dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Slm web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 100

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 44

23. Konya dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 345

24. Bu konu : ” Aptal çöp kutusu ama beni dinle ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , memo – 202

25. İstanbul dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , Aylin – 401

26. Konya merkezden ben hatice. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun 03-03-2021 18:32:52

27. Trabzon dan kimler var. Aptal çöp kutusu ama beni dinle . selamun aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 407

28. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam herkese siten valla hayran edici, şukuladım 06-03-2021 19:50:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link