Ya da en azından aptalların kendilerini sakinleştirmelerine ve kendilerini eğitmelerine izin verecek merkezler, çünkü internet bir bok yapmıyor. Ayrıca, proje ve grup temelli yaklaşımlar yoluyla en iyi öğrenen insanların çoğunluğu olduğunu düşünüyorum.

Statükonun tüm katmanları için geçerlidir.

Daha az aptal = daha uyumlu bir toplum.

28 Comments

1. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 160

2. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 394

3. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 231

4. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler

5. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 207

6. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-07-2021 12:05:19

7. Düzce dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , ziya – 439

8. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 488

9. Kars dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 44

10. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Selam paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 261

11. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 474

12. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 428

13. Niğde merkezden ben emin. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-08-2021 20:20:58

14. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım 20-08-2021 11:04:19

15. Muş dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 227

16. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , Emine – 427

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , – 291

18. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 314

20. Karabük dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Mrb web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 175

21. Bu konu : ” Aptallara karşı bir savaş olmalı. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , memo – 386

22. Selamlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

24. Merhabalar paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

27. Osmaniye dan kimler var. Aptallara karşı bir savaş olmalı. . Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 109

Write A Comment