Bir maskeyi unuttum ve bir şey kapmak zorunda kaldı. Gömleğimi burnumun üzerinde tuttum ve eşyalarımı almak için cücelerin üzerinden yürüdüm. Kayıt yaptırmalıyım ve ahbap “Adamım, gömleğini bırakabileceğin maskelerle ilgilenen son kişi benim” gibiydi.

Görünüşe göre maskeleri çıkarmamızı ve takmamamızı bekliyorlar. Hiçbir çalışan bana takmamı söylemedi.

Bu saçmalığı durdurmanın zamanı geldi.

Author

11 Comments

1. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 02-03-2021 02:42:42

2. Batman merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 02-03-2021 02:49:58

3. Bu konu : ” Arabamda hiç maske yoktu ve Walgreens’in masalsı arabasına girdim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 12

4. Edirne dan kimler var. Arabamda hiç maske yoktu ve Walgreens’in masalsı arabasına girdim. . Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 395

5. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Arabamda hiç maske yoktu ve Walgreens’in masalsı arabasına girdim. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 451

6. Bu konu : ” Arabamda hiç maske yoktu ve Walgreens’in masalsı arabasına girdim. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 114

7. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun

8. merhaba arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Arabamda hiç maske yoktu ve Walgreens’in masalsı arabasına girdim. ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 153

10. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 28-03-2021 11:56:23

11. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link