Araki, Jolyne’den nefret ediyor. Babasının yanında olmadığı için neden zor bir çocukluk geçirdiğini düşünüyorsun? Bütün ‘onu korumak’ olgusunun doğru olduğunu düşünüyorsunuz, kanonca evet olacak, ama Araki’nin onu böyle yazmasının nedeni ona kin gütmüyor. Bu yüzden onu öldürdü, Irene BS vardı, aynı zamanda Hermes, Anansi ve Joestar grubundaki Jotaro dışında herkesten nefret ediyordu. Ayrıca, Jotaro’nun bir serseriye öldüğü, yani JoJo standers tarafından bile BS, en azından boğazındaki yaradan ölmesini sağladı. Araki’nin Jolyne’den nefret etmesine deli olduğumu düşünüyorsan, cennetin gözleri neden top değil sence? Komployu onayladı, ancak kredinin sonundaki 6. bölüm fotoğrafı ve kredi sonrası ara sahnesi nedeniyle onu kutsallaştırmadı.

Author

33 Comments

1. Düzce merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 05-04-2021 20:59:07

2. Giresun merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 05-04-2021 21:12:57

3. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Samsun dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 44

5. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 57

6. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 405

7. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 124

8. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Selam bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 318

9. Sinop merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 10:06:39

10. Isparta dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , mehmet – 251

11. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-04-2021 22:09:08

12. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. Bolu dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Slm web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 162

14. Batman dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 362

15. Sinop merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, saolun 17-05-2021 08:33:44

16. Ardahan dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 367

17. Sakarya dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , banu – 8

18. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 267

19. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz iyi, face de paylaştım

20. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-06-2021 21:47:18

21. Karaman merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 13:04:15

22. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 17:02:19

23. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 29

24. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

25. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 22-06-2021 23:32:35

26. Çorum dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 394

27. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden iyi, sağolun , doruk – 429

28. Denizli dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Slm sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , ziya – 258

29. Mardin dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 6

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link