Araki, Jolyne’den nefret ediyor. Babasının yanında olmadığı için neden zor bir çocukluk geçirdiğini düşünüyorsun? Bütün ‘onu korumak’ olgusunun doğru olduğunu düşünüyorsunuz, kanonca evet olacak, ama Araki’nin onu böyle yazmasının nedeni ona kin gütmüyor. Bu yüzden onu öldürdü, Irene BS vardı, aynı zamanda Hermes, Anansi ve Joestar grubundaki Jotaro dışında herkesten nefret ediyordu. Ayrıca, Jotaro’nun bir serseriye öldüğü, yani JoJo standers tarafından bile BS, en azından boğazındaki yaradan ölmesini sağladı. Araki’nin Jolyne’den nefret etmesine deli olduğumu düşünüyorsan, cennetin gözleri neden top değil sence? Komployu onayladı, ancak kredinin sonundaki 6. bölüm fotoğrafı ve kredi sonrası ara sahnesi nedeniyle onu kutsallaştırmadı.

Author

11 Comments

1. Düzce merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 05-04-2021 20:59:07

2. Giresun merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 05-04-2021 21:12:57

3. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Samsun dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . selamun aleyküm siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 44

5. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 57

6. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 405

7. Bu konu : ” Araki, Jolyne’den nefret ediyor ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 124

8. Bilecik dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . Selam bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 318

9. Sinop merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 10:06:39

10. Isparta dan kimler var. Araki, Jolyne’den nefret ediyor . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , mehmet – 251

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link