PHOENIX’ten yeni bir mesaj paylaşmak istiyorum (27 Kasım 2020)

Sevgili dostlar, bana sunulan bilgileri insanlara anlatabilmem için paylaşmama izin verin.

Daha önce söylendiği gibi, bu yılki son Güneş Tutulması ile enerji koridoru kapanacak ve Dünya’nın yeni bir boyuta geçiş yapmasına izin verecek! Ve 22 Aralık 2020’de yeni bir Galaktik yıl (26.000 yıllık Galaktik Döngü) ve buna bağlı olarak Kova Çağı’nın başlangıcı başlar. Güneş Tutulması gününden sonra, yeni Galaktik Yılın başlangıcından önceki sekiz gün içinde, gezegendeki tüm yaşamın yeni bir boyuta Küresel Geçişi olacak. O zamandan çoktan geçmiş olan gezegen, onunla birlikte yeni enerji uzayında gelişimlerine devam edecekleri alacak. Karşıya geçemeyen insanlar, bedensizlik yoluyla gezegeni terk edecekler. Düşük Ruhsal gelişim seviyesi nedeniyle, tüm insanlar Evrenin farklı bölümlerinden Dünya’ya gelmeye başlayan yeni titreşimlere ve yeni enerjilere uyum sağlayamayacak. Böylece doğal seçilim son aşamasına girecektir. 22 Aralık’a kadar, gezegenin titreşimleri çok hızlı büyüyecek. Birçok insan bunu zaten hissetti. Tutulma koridoru 30 Kasım – 14 Aralık arasında geldiğinde, gezegende en ilginç şeyler başlayacak. Hepinize iyi şanslar ve parlak bir gelecek diliyorum. Yeni Dünya’da görüşürüz.

PHOENIX’ten ilk mesaj (6 Kasım 2020)

… Işık Kuvvetleri’nden bana aktarılan bilgilerim var, bunu insanlara anlatacağım. İster inanın ister inanmayın, herkes kendisi için karar verecektir, ancak yine de gelecek olaylara hazırlanmaktan zarar gelmez.

Ve böylece sırayla. Öncelikle, gezegenin geçiş dönemini bile bilmeyen, ancak Ruhları seçmiş olan nüfusun büyük kısmının bilincini uyandırmak için Güneş Sistemimizde Güneşimizden bir Işık Parlaması olması gerekir. geçiş. Burada Flaş Işığının 26.000 yıllık Galaktik döngüye göre gerçekleşeceğine dikkat edilmelidir. İkinci olarak, Dünya’yı klonlardan, sürüngenlerden ve gezegende yaşayan tüm insansı yaratıklardan temizleyecek olan bu Flaş, üçüncü olarak, Işık Parlaması gezegendeki hızlı değişimlere ivme kazandıracak, her iki gezegenin de titreşim seviyesini yükseltecek. ve tüm insanlar. Beklenen Solar Flare’nin ana bileşenlerinden biri, daha önce hem insanlığa hem de gezegenin kendisine yüklenen kod paketlerini etkinleştirecek olmasıdır. Kısa bir Dünya süresinden sonra, Güneş Patlamasından sonra, Nibiru gezegeninin Dünya’ya yaklaşmasından dolayı, depremlerin başlayacağı manyetik kutuplarda ve gezegenin ekseni etrafında dönüşünde bir değişiklik meydana gelmelidir. Ayrıca dönüş üç aşamalı olacak, Moskova saatiyle 03.30’da başlayacak ve üçüncü tur bittiğinde Moskova saatiyle öğlen olacak. Bu depremler, tüm yeraltı sakinlerini yüzeye çıkmaya zorlayacaktır. Böylece Dünya, depremlerle hem Yukarıdan Flaştan hem de aşağıdan temizlenecektir. Sonra üç günlük karanlık gelecek. İnsanların görmeye alışık olduğu Güneş, Ay veya Yıldızlar olmayacak. Gezegen, uzayın sıfır noktasından geçmeye başlayacak ve onu tüm negatif enerjilerden arındıracak. Zamanın bu noktasında, Nibiru gezegeni, sakinleri gezegenimizden tüm negatif enerjiyi alacak olan Nephilim ve Annunaki’nin yaşadığı uydu gezegenleri ile çalışmaya başlayacak. Tüm bu gezegensel olaylardan sonra, bir boyut değişikliği gerçekleşecek – gezegendeki ve gezegendeki tüm yaşamın görkemli bir şekilde yeniden başlatılması. Dünyada bir boyut değişikliği olacağı zaman, İlahi Işık, Samanyolu Galaksisinin merkezi Güneşinden tüm alanı boyunca inecektir. Galaksimizin tüm sakinleri bu İlahi Işık akışında yaşayacak ve 26.000 yıl sürecek. Belki o zamana kadar Galaksimiz adını çoktan değiştirmiş olacak ve örneğin Altın Gül olacaktır.

PS. Tüm olaylar 14 Aralık 2020’den önce gerçekleşmelidir, çünkü bu yılki son Güneş Tutulmasıyla enerji portalı kapanacak ve Dünya’nın yeni bir boyuta geçiş yapmasına izin verecek.

Feragatname: Bu yorumların yazarı ben değilim. Bu mesajlar Phoenix tarafından Rusça YouTube’daki videoların altına bırakıldı. kanal. Metin Google tarafından Rusça’dan çevrildi.

Author

24 Comments

1. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 478

2. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha güzel, sağolun , Hasan – 358

3. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, sağolun , mehmet – 150

4. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, saolun , emin – 238

5. Karabük dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 383

6. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , doruk – 153

7. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım

8. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-12-2020 23:12:35

9. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 428

10. Bilecik dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 479

11. Samsun merkezden ben emin. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 28-12-2020 14:25:05

12. Düzce merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, sağolun 31-12-2020 07:48:58

13. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 10

14. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 85

16. Gaziantep merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 12-01-2021 11:05:29

17. Bu konu : ” Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 24

18. Muğla dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 285

19. Mardin merkezden ben ali. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-01-2021 16:50:56

20. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . Merhaba siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 360

21. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2021 10:22:52

22. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bolu dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . Slm paylaşım gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 480

24. Şanlıurfa dan kimler var. Aralık 2020 • Yeni bir boyuta geçiş • Güncelleme . Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 69

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link