Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir?

Biliyorum, araştırma yapan ve aramızda başka boyutlarda yaşayan başka canlılar olduğunu söyleyen bir bilim adamının olduğunu ve bunların resimlerini çizdiğini ve ürkütücü olduğunu biliyorum. İspatlanıp ispatlanmadığını bile bilmiyorum ama bilim adamının adını bilmek istiyorum ki bu resimleri bulabileyim.

“Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir?” üzerine 35 yorum

1. Mersin dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 496

2. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 17-10-2020 08:36:56

3. Isparta dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Merhaba herkese paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 483

4. Erzurum dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 89

5. Kars merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 04:19:03

6. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-10-2020 04:24:12

7. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 329

8. Ankara merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım 18-10-2020 05:20:43

9. Kırklareli dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Selam herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 439

10. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 39

11. Muş merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 20-10-2020 18:15:32

12. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 162

13. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 02:33:26

14. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 412

15. Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 16:00:33

16. Eskişehir dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 38

17. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-11-2020 14:31:44

18. Malatya dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Merhabalar web siten inanki güzel, teraziye tıkladım , – 15

19. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 21-11-2020 01:12:56

20. Denizli merkezden ben memo. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-11-2020 11:52:51

21. Düzce dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 65

22. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 197

23. Elazığ dan kimler var. Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? . Slm sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 198

24. Bu konu : ” Aramızda yaşayan görünmez yaratıklar olduğunu söyleyen ve resimlerini çizen bilim adamının adı nedir? ” çok güzel. Slm web siten valla güzel, teşekkürler , Hasan – 121

Yorum yapın